Розвиток діабету 2 типу може початися з того, що підшлункова залоза не може виробляти достатній або адекватний запас інсуліну, але це зовнішні процеси, які можуть допомогти або перешкодити.
Прогресивні дослідження, опубліковані в журналі the endocrine Society, показують, що час доби, в який ви їсте, може впливати на рівень цукру в крові.
«Ми виявили, що у людей, які почали їсти раніше вдень, був нижчий рівень цукру в крові і менша інсулінорезистентність», - сказав провідний дослідник доктор Марріам Алі, якого цитує Express.co.uk.
Доктор Алі з північно-західного університету в Чикаго сказав, що їх результати не залежать від обмежувальних дієт.
Читати такожВчені дізналися, як трендові веганські дієти впливають на ріст і кістки дітей
«З ростом метаболічних порушень, таких як діабет, ми хотіли розширити наше розуміння дієтичних стратегій, щоб допомогти у вирішенні цієї зростаючої проблеми», - сказав Алі колегам-дослідникам. Виступаючи на щорічних зборах віртуального ендокринного суспільства, Алі детально розповіла про свої висновки.
Аналізуючи дані 10 575 дорослих, учасники були згруповані в одну з трьох груп залежно від загальної тривалості прийому їжі. Загальна тривалість груп прийому їжі:
Алі та її дослідницька група заснували своє рішення про угруповання на попередніх знаннях.
Численні дослідження вже показали, що обмежене за часом харчування призводить до поліпшення метаболічного здоров'я.
Щоб внести свій внесок у дослідження, Алі та її команда розділили групи на шість підгруп залежно від того, в який час люди почали їсти протягом дня. Ті, хто їв до 8:30 ранку, мали більш низьку інсулінорезистентність, незалежно від того, скільки годин вони їли протягом дня.
«Ці результати показують, що час більш тісно пов'язаний з метаболічними показниками, ніж тривалість, і підтримує стратегії раннього харчування", - сказав Алі.
Якщо ви можете знизити рівень цукру в крові-що також можна зробити, регулярно займаючись спортом і дотримуючись здорової дієти, - ви можете запобігти хворобі.
Постійно високий рівень цукру в крові пов'язаний з серцевими захворюваннями. Хвороба серця є переконливим показником того, що ви схильні до ризику серцевого нападу.
Оскільки серцевий напад може бути фатальним, мінімізація шансів на його виникнення, безсумнівно, збільшить вашу тривалість життя.
Хвороба серця також збільшує ризик смертельного інсульту.
Один з кращих способів дати собі більше шансів прожити довге життя без хвороб-це вести здоровий спосіб життя. Це включає в себе позбавлення від шкідливих звичок, таких як куріння, бездіяльність або вживання занадто великої кількості алкоголю.
Також необхідно користуватися сонцезахисними засобами і регулярно проходити медичні огляди.
Центри контролю та профілактики захворювань (CDC) заявляють, що ці заходи можуть допомогти запобігти: