Ви дізнаєтеся:
Сало здавна вважається одним із гастрономічних символів України. Крім того, існує багато теорій про походження традиції їсти сало в Україні, яка сягає тисячі років.
Главред вирішив розібратися, коли на території України почали їсти сало.
Вас також може зацікавити – "Люди-повітря": як мешканці одного з міст України масово ставали багатіями.
Автор каналу «Характерник» у своєму відео на YouTube розповів, що історія сала на українських землях почалася ще кілька тисяч років тому, з часів Трипільської культури.
«Археологи знаходять кістки свиней у поселеннях того часу, тобто їх уже тоді розводили», - наголосив він.
Чоловік зауважив, що домашня свиня походить від дикого кабана. Його почали приручати, коли тварини підходили до людських поселень у пошуках їжі.
«Люди поступово відбирали спокійніших особин і розводили їх. Так сформувалася домашня свиня, яка добре пристосувалася до життя поруч із людиною. Вона не вибаглива до корму, швидко росте і дає багато калорійної їжі», - каже автор відео.
Як відомо, м'ясо зберігається недовго, тому люди почали використовувати способи збереження – соління і копчення.
Сало в цьому плані було зручнішим. Воно довше не псувалося і добре зберігало поживність. Це був запас їжі на зиму, або на випадок нестачі продуктів.
«Так сало стало частиною щоденного раціону. Його брали з собою в поле, в дорогу, до роботи. Воно не потребувало приготування і давало багато енергії», - підсумував чоловік.
Коли люди почали їсти сало – відео:
Характерник - це україномовний канал на YouTube. Авторка каналу розповідає про різні історичні факти та ділиться цікавими історіями. На даний канал вже підписалось понад 11 тисяч користувачів.