"На х*й, поки не почнуть КамАЗами вивозити": українці чинять опір новій реальності зі штрафами

Українці обурені посиленням карантину / УНІАН

Влада весь час посилює карантин, а українці, як у тому анекдоті – ви у вікно, а ми у двері, ви у двері, а ми через вікно.

В той час, як Європа і США оплакують тисячі жертв ненаситного китайського вірусу Ковід-19, багато українців переконані, що проблема перебільшена, ризики мінімальні і карантин – експеримент влади над громадянами і бажання вбити економіку.

Чесно кажучи, думок, чому коронавірус – це не таке велике зло, яким його малюють, багато різних і дуже барвистих. Частина громадян відкидають нову реальність, світова, так і власна статистика для них – це лише цифри.

Народ, як і раніше думає, що в зоні ризику тільки хворі люди похилого віку, а їм, молодим та здоровим, боятися нічого. І плювати на те, що небезпечний Ковід-19 вбиває навіть тих, у кого не було скарг на здоров'я.

У той же час в Україні вже підтвердили 1319 випадків COVID-19, хвороба вбила 37 наших громадян.

Загалом, влада весь час посилює карантин, щоб зупинити пандемію коронавірусу, а українці, як у тому анекдоті – ви у вікно, а ми у двері, ви у двері, а ми через вікно.

Сьогодні, 6 квітня, в силу вступили нові правила. Українців зобов'язали перебувати в громадських місцях у масках. Якщо відсутні засоби захисту, то можна отримати штраф.

Відтепер заборонено дітям до 14 років перебувати у громадських місцях без супроводу дорослих.

Відтепер заборонено відвідувати парки, сквери, зони відпочинку, лісопаркові і прибережні зони, крім вигулу домашніх тварин однією особою і в разі службової необхідності.

Не можна виходити на вулицю без документів і можна ходити разом у кількості не більше двох осіб.

Список заборон, насправді, великий. За порушення – неприємний сюрприз у вигляді штрафів від 17 до 34 тисяч гривень та навіть кримінальна відповідальність.

Главред дізнався, як українці зустріли нову реальність і чи готові вони обмежити свою свободу заради боротьби з уханьською заразою. В соцмережах з цього приводу багато різних думок.

«Кабінет міністрів хай засуне собі те рішення...», - пише Павло Приходько.

«Поки не почнуть Камазами вивозити, наші люди не зрозуміють», - додав Юрій Конюк.

«По якій причині вони сволочі посилюють карантин, в нас немає епідемії і надзвичайного стану», - запитує Михайло Сорокатюк.

«Громадське місце - частина (частини) будь-якої будівлі, споруди, яка доступна або відкрита для населення вільно, чи за запрошенням, або за плату, постійно, періодично або час від часу, в тому числі під'їзди, а також підземні переходи, стадіони.не забывайте об этом. общественное место это не улица», - пише Владислав Петвас.

«Правильно !!!!! давно треба було!!!!! по іншому до людей не доходить !!!!!!!!!!!!!», - каже Оксана Вовченко.

«Ви мене звичайно вибачте але я не буду дотримуватися цих правил, мені якось до одного місця, нах нехай йдуть з такими (правилами або законами), у більшості людей і так немає грошей і роботи, так вони ще й штраф хочуть за те, що ти вийшов на вулицю, вмієш бігати біжи, я не збираюся сидіти до 6-го квітня удома в чотирьох стінах, я буду ходити гуляти, я все сказав!», - висловився Влад Фесенко.

«Чим більше можновладці своєї головешкою ​​усвідомлюють реальний рівень нашої медицини (убитої ними ж), тим жорсткіші умови карантину», - говорить Олександр Доброманов.

«На х*й пішли. Буде НС, з повним забезпеченням, тоді поговоримо», - обурився Артем Юрченко.

Читайте такожЯк пошити правильну безпечну маску для обличчя – інструкція від учених США

Нагадаємо, раніше повідомлялося, з понеділка, 6 квітня, в Україні посилили карантин, який раніше був продовжений до 24 квітня. Зокрема, з сьогоднішнього дня українці зобов'язані перебувати в громадських місцях у масках. У випадку відсутності засобів захисту громадян можуть покарати штрафом.

Новини заразКонтакти