Ви дізнаєтеся:
Українська акторка і дизайнерка Анна Борисюк висловилася про свою старшу сестру Антоніну Паперну, яка живе і працює в столиці країни-терориста РФ Москві і мовчить про війну в рідній країні.
Як розповіла Анна в інтерв'ю для Oboz.ua, вона вже чотири роки не бачилася з сестрою і племінниками.
"Племінникам зараз вісім і п'ять років, і дуже боляче спостерігати за ними тільки через відео, бачити, як швидко вони дорослішають. Хто для мене Тоня? Моя друга мама. Звичайно, ми і подруги, і так теж можна сказати, але вона завжди була для мене набагато більше", – розповіла Борисюк.
Також вона зазначила, що з Антоніною частіше розмовляє їхня мама – акторка Ольга Сумська.
"А мені не завжди легко ділитися емоціями на відстані – значно простіше наживо. Я сподіваюся, що колись ми дозволимо собі повірити в більше – у зустрічі, у спільні моменти, у просту можливість бути разом. Знаю, що не пробачу собі, якщо цього не станеться", – додала дизайнерка.
Зазначимо, після початку повномасштабної війни в Україні Анна не висловлювалася про старшу сестру.
Любиш чутки, плітки та скандали зі світу зірок? Підпишись на телеграм-канал STARS UA.
Відзначимо, як повідомляв Главред, відомий співак Михайло Хома зізнався, що в його домі стало набагато більше любові. В інтерв'ю телеканалу ТЕТ Михайло зазначив, що в його особистому житті відбулися зміни.
А також Наталка Денисенко, яка віддає перевагу одягу білого кольору, показала новий незвичайний образ. Актриса опублікувала серію знімків, на яких позувала в оригінальній сукні, доповнивши її елегантною зачіскою і яскравим макіяжем.
Вас може зацікавити:
Антоніна Паперна - народилася 1 червня 1990 року в Києві в родині акторів Євгена Паперного та Ольги Сумської. Виїхала до країни-агресора РФ ще до початку повномасштабного вторгнення, але після 24 лютого 2022 року жодного разу публічно не висловилася проти війни та російської агресії.
Паперна продовжує жити зі своїм чоловіком, актором серіалу "Кухня" Володимиром Ягличем і дітьми в Росії.