Всі батареї за літо покриваються шаром пилу, але відмити їх дуже важко. Тому Главред розповідає, як спростити це завдання та привести батареї в порядок.
Вам також може бути цікаво: Духовка буде сяяти: лайфхак з водою, який допоможе відмити весь бруд.
Як помити батарею опалення всередині
Автор YouTube каналу «Завгосп» поділився своїм методом миття батареї. Він досить швидкий та дієвий. Щоб помити батарею опалення всередині вам потрібно:
Дивіться відео, чим можна промити радіатор всередині:
Як помити чавунні батареї між секціями
Помити чавунні батареї важче, ніж звичайні радіатори, бо вони мають незвичну форму з важкодоступними місцями. Однак, і для цього виду опалення є лайфхак з прибиранням.
Авторка YouTube каналу «РетроРічTV» розповідає, що в цьому може допомогти звичайний туалетний йоржик. Його потрібно засунути між проміжками батареї та добре потерти. Також можна трішки «пофантазувати» та прикріпити його до шуруповерта, щоб очищення батареї проходило швидше та без додаткових зусиль.
Крім того, батареї можна збризкати спеціальним миючим засобом або водою, щоб бруд легше змивався.
Дивіться відео, як промити чавунні батареї у квартирі:
Чим промити радіатори опалення біметалеві
Щоб помити цей вид батарей, також потрібно докласти багато зусиль. Але авторка YouTube каналу «Шебби-Шик» знайшла цікавий лайфхак, який може спростити процес прибирання.
Щоб промити радіатори опалення вам потрібно:
Ви також можете полити радіатор водою, перед цим підставивши посудину знизу.
Дивіться відео, як самостійно промити батарею опалення:
Радіатор опалення, або батарея опалення — прилад систем водяного і парового опалення. Суть роботи радіатора зводиться до створення великої поверхні, через яку передається тепло з теплоносія і, відповідно, обігрівається приміщення, в якому розташовано радіатор.
Першою і найбільш імовірною версією походження назви «батарея» є те, що радіатор парового опалення має від декількох штук до декількох десятків радіаторних секцій, тому він отримав назву за аналогією з артилерійською батареєю. Тобто якби він був винайдений у 21-му столітті він би міг називатися кластером. Є й інша версія, за якою назва «батарея» походить за аналогією з акумуляторною батареєю, повідомляє Вікіпедія.
Читайте також: