Де заховалися 86 і 35: лише найуважніші знайдуть загублені числа за 6 секунд

Де заховалися 86 і 35: лише найуважніші знайдуть загублені числа за 6 секунд

Непросто буде помітити, де саме заховані два числа, які відрізняються від усіх інших.

Оптичні ілюзії та головоломки є чудовим способом перевірити свої інтелектуальні здібності й водночас потренувати свої навички розв’язування логічних задач.

Радимо також прочитати матеріал: Чим відрізняються дві прибиральниці: треба знайти 3 відмінності за 12 секунд

Регулярне виконання таких завдань може дати чудові результати – через якийсь час розгадування подібних загадок уже не буде таким складним, а даватиметься досить просто.

У наступній загадці потрібно відшукати два заховані числа – 86 і 35 – серед великої кількості чисел 85, пише jagranjosh. Непросто буде помітити, де саме заховані відмінні від усіх інших числа.

Доведеться дуже уважно придивлятися, щоб відшукати правильну відповідь. Варто не відволікатися і не випускати з уваги навіть найменші деталі, які можуть підштовхнути до розгадки.

Проте доведеться поспішати під час розгадування загадки, адже на виконання завдання дається дуже мало часу – всього 6 секунд. Мало кому вдасться впоратися настільки швидко.

Потрібно знайти 86 і 35 серед інших чисел на картинці/ jagranjosh

Потрібно мати справді "орлиний зір", щоб змогти виокремити два відмінні числа з-поміж великої кількості однакових чисел.

Правильну відповідь ми залишили внизу.

Непросто буде відшукати два захованих числа/ jagranjosh

Раніше Главред розповідав про загадку, у якій лише надзвичайно розумні люди знайдуть 3 відмінності за 15 секунд. Непросто буде помітити, де саме заховані кілька деталей, які роблять дві картинки неоднаковими.

Також раніше ми розповідали про загадку, у якій за 12 секунд треба вгадати, чим відрізняються дві прибиральниці. Непросто буде зрозуміти, які саме деталі відрізняють одну картинку від іншої.

Вас також може зацікавити:

Що таке головоломки?

Головоломка – завдання, для розв’язання якого, як правило, потрібна кмітливість, а не спеціальні знання високого рівня. Проте деякі головоломки стимулюють теоретичні та практичні розробки вчених.

Є головоломки словесні (умова задана у вигляді тексту), графічні (умова у вигляді малюнку), з предметами (сірниками, монетами тощо) та механічні, пише Вікіпедія.

Новини заразКонтакти