Сяятиме на весь дім: як зробити модну прикрасу-бурульку на ялинку - лайфхак

Як зробити трендову прикрасу-бурульку / Колаж: Главред, фото ua.depositphotos.com, скрін

Ялинкова прикраса, зроблена та оздоблена своїми руками, точно стане особливою на святковій ялиночці.

Коротко:

До Різдва залишилося менше місяця, тож саме час подумати про ялинкові прикраси. Одним із модних варіантів цього року є декор у формі краплеподібної бурульки. Ви можете придбати таку прикрасу в магазині, однак набагато цікавіше буде створити її власноруч. Ідеєю поділилася користувачка TikTok @solomiya_muse, пише Главред.

Як зробити бурульку своїми руками

Це не тільки заощадить гроші, а й стане захопливим заняттям.

  1. Формування основи: Візьміть шматок фольги, скрутіть його горизонтально, зігніть посередині й починайте формувати бурульку. Верхній кінець залиште ширшим, а нижній зробіть тоншим. Авторка зазначає, що розмір прикраси залежить від величини фольги.
  2. Додавання об'єму: Обмотайте основу додатковим шаром фольги, щоб надати бурульці більшої об'ємності.
  3. Імітація льоду: Прикріпіть сріблясту нитку за допомогою клею. Потім нанесіть гарячий клей, створюючи краплі, які імітують лід. Після висихання ви зможете побачити пропущені місця й за потреби допрацювати.
  4. Оздоблення: Покрийте всю бурульку клеєм ПВА і посипте сріблястими блискітками. Коли все висохне, закріпіть блискітки лаком для волосся.

Готова прикраса виглядає стильно і стане чудовим доповненням вашої ялинки!

До слова, також раніше розповідалось, як красиво скласти серветки на святковий стіл. Важливу роль у створенні приємної атмосфери відіграє саме декор, і вибір серветок займає в цьому не останнє місце.

Що можна і не можна ставити на стіл на Новий рік 2025 / інфографіка: Главред

Інші цікаві новини про прийдешні свята:

Чому на новорічні свята ставлять ялинку?

Новорічна ялинка - справжнє або штучне прикрашене дерево ялини, ялиці, або сосни, що використовується як головний атрибут свята Нового року. Вперше з'явилась за ініціативою радянського партійного пропагандиста Павла Постишева у 1935 році як заміна різдвяній ялинці. Окрім країн колишнього СРСР, звичай прикрашати дерева до Нового року також існує у деяких країнах колишньої Югославії, Туреччині, Китаї та В'єтнамі, пише Вікіпедія.

Новини заразКонтакти