Як лікуватися травами при алергіях, мігрені та інших неприємних станах

Історично трави були одним з основних способів лікування хвороб / Pixabay

Лікувальні трави - це форма традиційної медицини.

Багато трави містять сполуки, які можуть допомогти в лікуванні хвороб або полегшити симптоми. Фактично, деякі сучасні ліки беруть свій початок в лікувальних травах. Типовим прикладом цього є аспірин, який являє собою форму саліцилової кислоти - сполуки, яка в природі зустрічається в корі верби.

По можливості краще завжди обговорювати стан здоров'я і трав'яні добавки з кваліфікованим медичним працівником.

У цій статті ми розглянемо, що таке лікувальні трави, їх порівняння з ліками, а також деякі популярні рослинні засоби від таких станів, як алергія, кашель, мігрень і тривога, пише Medical News Today.

Які бувають лікувальні трави?

Лікувальні трави-це форма традиційної медицини. Вони складаються з трав або сполук, отриманих з трав. Вони також можуть містити гриби або водорості.

Трав'яні продукти бувають різних форматів, включаючи надійне джерело:

Історично трави були одним з основних способів лікування хвороб. Сьогодні вони як і раніше є частиною багатьох видів додаткової медицини, таких як травництво, натуропатія, Аюрведа і традиційна китайська медицина.

Трав'яні засоби проти ліків

Є деякі ключові відмінності між лікарськими травами і ліками, що відпускаються за рецептом або без рецепта. Важливо знати про ці відмінності перед їх використанням.

Безпека

Багато людей вважають, що натуральні продукти безпечніше або м'якше, ніж ліки, що відпускаються за рецептом. Але, як і будь-які ліки, трави можуть бути токсичними при неправильних дозах. Вони також можуть викликати побічні ефекти, взаємодії та алергічні реакції.

Трав'яні продукти перевіряються на безпеку та ефективність лише тоді, коли споживачі або медичні працівники повідомляють про проблеми з ними.

Наприклад, деякі аюрведичні продукти, які є надійним джерелом, містять ртуть або свинець, в той час як деякі «натуральні» продукти для лікування еректильної дисфункції містять небезпечно високі кількості не включених до переліку ліків, що відпускаються тільки за рецептом.

Перед використанням необхідно переконатися, що трави безпечні, так само як і ліки.

Свідчення

Свідчення того, що лікувальні трави працюють, можуть сильно відрізнятися. У той час як у деяких є переконливі докази того, що вони можуть принести користь за певних умов, У інших їх немає. Крім того, дослідження лікувальних трав не завжди високої якості і можуть включати:

Це ускладнює розуміння того, чи буде лікарський засіб на травах надійно працювати у великій групі людей, які довгострокові ефекти або ж воно більш ефективно, ніж плацебо. Також може бути відсутня інформація про вплив на вагітних і дітей.

Популярні лікувальні трави від алергії

Деякі з найпопулярніших трав'яних засобів від алергії включають:

Білокопитник: більш старий систематичний огляд показав, що шість невеликих досліджень показали, що білокопитник був так само ефективний, як і сучасні антигістамінні препарати при лікуванні алергії. Але якісні дослідження відсутні, а деякі сполуки білокопитника, відомі як пірролізидинові алкалоїди (ПА), можуть викликати пошкодження печінки.

Кропива дводомна: ця рослина містить сполуки, які можуть діяти як антигістамінні препарати. Кілька невеликих досліджень також підтверджують ідею про те, що екстракти кропиви дводомної безпечні для використання людиною, хоча необхідні додаткові дослідження.

Куркумін: ця сполука присутня в куркумі. У попередньому дослідженні прийом пероральних добавок куркуміну допоміг полегшити закладеність носа та інші симптоми, а також знизити імунну відповідь у людей з алергічним ринітом.

Часник: і часник, і цибуля містять кверцетин, який є антиоксидантом, який, як видається, пригнічує вироблення гістаміну.

Майте на увазі, що люди з алергією на пилок або рослини також можуть мати алергію на такі трави, як білокопитник.

Від мігрені

Мігрень-це неврологічне захворювання, яке зазвичай викликає хворобливі головні болі, а також інші симптоми, такі як нудота і світлочутливість. Деякі лікувальні трави, які люди використовують від мігрені, включають:

Білокопитник: екстракти білокопитника можуть допомогти знизити частоту мігрені у дітей і дорослих. Але в 2015 році Американська академія неврології перестала рекомендувати це через ризик пошкодження печінки від ПА.

Піретрум: Піретрум містить сполуки, які зменшують частоту симптомів мігрені. Необхідні додаткові дослідження, щоб побачити, наскільки ефективний піретрум для запобігання мігрені.

Імбир: огляд 2020 року з надійних джерел прийшов до висновку, що прийом імбиру, схоже, зменшує симптоми мігрені, такі як біль, нудота і блювота, без будь-яких негативних побічних ефектів.

При інших типах головного болю може допомогти масло м'яти перцевої. М'ята перцева містить ментол, який надає охолоджуючу дію на шкіру. Люди можуть наносити його, розбавляючи безпечною кількістю масла-носія і масажуючи шкіру. Ментол небезпечний для дітей, тому не використовуйте це масло поруч з ними.

Від кашлю і болю в горлі

Ряд безрецептурних продуктів від кашлю містить сполуки, отримані з рослин. Наприклад, льодяники від кашлю часто містять ментол для полегшення болю в горлі.

Приклади лікарських трав, які можуть допомогти зменшити кашель, включають:

Евкаліптова олія: згідно з оглядом 2015 року, проведеним надійним джерелом, вдихання 12 крапель евкаліптової олії в 150 мілілітрах окропу до трьох разів на день може допомогти зменшити кашель.

Шавлія: здається, що шавлія зменшує бронхоспазм або скорочення дихальних шляхів. Дослідження, проведене в 2015 році на тваринах, показало, що рідкий екстракт шавлії пригнічує бронхоспазм у щурів. Це може пояснити, чому шавлія є історичним засобом від кашлю та астми, але необхідні додаткові дослідження на людях, щоб довести, що він працює.

Корінь солодки: деякі люди використовують полоскання солодки або льодяники для лікування болю в горлі. Це може зменшити болючість горла після операції. Але надмірна кількість може викликати підвищення артеріального тиску.

Від стресу і занепокоєння

Є багато стародавніх ліків від стресу і занепокоєння. Ось деякі приклади рослинних продуктів, які можуть допомогти зменшити стрес і тривогу:

Ефірні олії: деякі ефірні масла можуть зменшити відчуття стресу. Популярні варіанти включають лаванду і перцеву м'яту. Люди можуть використовувати дифузори ефірних масел, щоб вдихати аромат, або наносити певні масла на шкіру, розбавляючи їх маслом-носієм.

Німецька ромашка: в одному дослідженні, якому довіряють, прийом 1500 міліграмів на день екстракту німецької ромашки протягом 8 тижнів зменшував симптоми у людей з помірним і важким ГТР зі швидкістю, аналогічною лікуванню традиційними ліками від тривожності.

Меліса: у дослідженні 2018 року за участю 80 людей з серцево-судинними захворюваннями дослідники виявили, що щоденний прийом 3 грамів екстракту меліси протягом 8 тижнів знижує депресію, тривогу і стрес.

Варто відзначити, що деякі трав'яні засоби від занепокоєння, в тому числі меліса і ромашка, діють, впливаючи на ГАМК. ГАМК-нейромедіатор, що впливає на настрій і сон. Як і у випадку з заспокійливими препаратами, які працюють за рахунок зміни рівня ГАМК, ці речовини можуть викликати побічні ефекти.

Безпечне використання лікувальних трав

Якщо люди хочуть спробувати лікувальний засіб на травах, вони можуть зробити кроки, щоб використовувати їх безпечно.

Отримайте пораду фахівця і спостереження

Перед застосуванням лікувальних трав завжди консультуйтеся з кваліфікованим лікарем. Це особливо важливо для людей, які:

Якщо трав'яний засіб безпечно використовувати, дотримуйтесь інструкцій на етикетці або інструкцій лікаря. Якщо симптоми розвиваються або погіршуються, або людина приймає занадто багато, припиніть використання продукту і зверніться за медичною допомогою.

Використовуйте якісну продукцію

При пошуку лікарських трав вибирайте бренди, які використовують сторонні тести, щоб переконатися, що їх засоби і продукти мають високу якість і не містять забруднюючих речовин.

Ніколи не давайте іншим лікарські трави.Як і у випадку з ліками, важливо не давати іншим трав'яні продукти. Те, що допомагає одній людині, може зашкодити іншому, тому важливо, щоб інші зверталися за медичною допомогою, коли справа доходить до лікування станів.

Ніколи не давайте дітям лікувальні трави без вказівок лікаря. Багато лікувальні трави не можна тестувати на дітях, і навіть ті, які здаються нешкідливими, можуть вплинути на розвиток дитини.

Новини заразКонтакти