Що робити, коли потіє лобове скло: простий та бюджетний лайфхак для водіїв

Який засіб можна використовувати для усунення запотівання в авто / Колаж: Главред, фото ua.depositphotos.com

Експерти розповіли про чудове бюджетне рішення цієї зими, якщо ви не хочете вкладати гроші в дорогі спеціалізовані засоби.

Про що йде мова:

Зимовий сезон приносить водіям чимало клопоту, і однією з найпоширеніших проблем є запітніле лобове скло. Це не лише створює дискомфорт під час водіння, а й може спричинити штраф, адже обмежена видимість підвищує ризик аварій, пише Главред з посиланням на Express.

Проте існує простий та доступний спосіб вирішити цю проблему — за допомогою звичайної піни для гоління.

"Піна для гоління створює на лобовому склі напівпостійний бар'єр, який запобігає утворенню крапель води. Хоча цей бар'єр не є постійним і потребує повторного нанесення, він зменшує ймовірність запотівання лобового скла. Водіння з запітнілими вікнами або запітнілим лобовим склом може бути небезпечним, оскільки це погіршує видимість і може збільшити ризик аварій. Якщо у вас немає часу повільно прогрівати салон автомобіля, щоб зменшити запотівання, піна для гоління - чудове бюджетне рішення цієї зими, якщо ви не хочете вкладати гроші в дорогі спеціалізовані засоби", - розповідає Ліам Спенсер з Northallerton Glass.

Ось як це зробити:

Експерти зазначають, що піну для гоління можна використовувати як бюджетну альтернативу спеціальним засобам для усунення запотівання, які часто коштують набагато дорожче.

"Якщо ви плануєте скористатися цим трюком, переконайтеся, що ви використовуєте піну, а не гель, оскільки гель не матиме такого ж ефекту. Також варто переконатися, що піна для гоління не торкається лакофарбового покриття вашого автомобіля, оскільки це може його пошкодити", - попереджують у Express.

Своєю чергою механік розповів про важливий лайфхак з "хрестиком". Він пояснив, як зрозуміти, що на СТО вас дурять.

Інші новини для автомобілістів:

Що таке склоочисник?

Склоочисник (також "двірник") – це пристрій, що використовується для видалення крапель дощу (вологи) і бруду з вітрового скла автомобіля. Всі транспортні засоби, включаючи поїзди, літаки та кораблі оснащені склоочисниками, це нормативна вимога, пише Вікіпедія.

Новини заразКонтакти