Ви дізнаєтеся:
Пральна машина значно спрощує процес прання, але не всі речі можна довірити автоматичному пранню. Серед них — звичайні, на перший погляд, краватки та піджаки, повідомляє Главред.
За словами фахівців з Which?, навіть якщо костюм пошитий із бавовни чи поліестеру, його внутрішні вставки — у комірі, плечах, манжетах — можуть деформуватися під час прання. Це призведе до втрати форми речі.
Краватки, у свою чергу, пошкоджуються через високу температуру, інтенсивне обертання під час циклу та чутливість тканини. Це стосується і сушильних машин: гаряче повітря може викривити або "посадити" річ. Тому найкраще — здати їх у хімчистку або прати вручну.
Дивіться відео про те, що не можна класти у пральну машину:
@whichuk Take a look at this before you tackle your next load of dirty laundry — you could save a favorite piece of clothing or a cherished stuffed toy!" #laundry#laundrytok#laundrytiktok#cleaning#clean#cleantok#cleaningtiktok#dirtylaundry#dirtyclothes#cleaning101♬ original sound - Which?
Керівник сервісу Laundryheap Деян Димитров зазначає, якщо ваша краватка з шовку або вовни, найкраще віддати її до хімчистки. Однак бавовняні чи поліестерові краватки можна прати вручну в холодній воді з невеликою кількістю мила.
У разі, якщо ви таки вирішили випрати краватку в машинці, експерти Whirlpool радять: завжди читати інструкції на ярлику, використовувати лише холодну воду, обирати найделікатніший режим, уникати сушіння в машинці — краще сушити на повітрі.
Неправильне прання може безповоротно зіпсувати річ. Краще витратити трохи більше часу або скористатись послугами фахівців, аби не шкодувати потім.
Вас також може зацікавити:
Сайт which.co.uk є британським брендом, який займається просуванням обізнаного вибору споживачів. Він тестує товари та послуги, виділяє неякісні продукти, підвищує обізнаність про права споживачів та пропонує незалежні поради. Сайт надає огляди продуктів, порівняння цін та поради для споживачів.