Вакцину від коронавірусу випробували на людях: результати приголомшили

Лікарі США порадували результатами досліджень вакцини від Ковід-19.

Вакцина
У США провели тестування вакцини на людях / Reuters

Коронавірус з Китаю продовжує швидко поширюватися світом. У зв'язку із цим вчені багатьох країн відчайдушно намагаються створити вакцину від небезпечної хвороби.

Сьогодні компанія із США Moderna заявила, що її експериментальна вакцина mRNA-1273 довела свою ефективність проти COVID-19 на ранній стадії клінічних випробувань на людях.

За інформацією CNBC, у випробуваннях брали участь 45 осіб. Людей поділили на три групи:

  • першій вводили 25 мкг вакцини,
  • другій – 100,
  • третій – 250.

Вакцинування проводилося двічі з інтервалом у 28 днів.

У восьми пацієнтів з першої групи на 43-день спостерігалася кількість антитіл, рівна тій, котра була присутня у тих пацієнтів, які одужали від COVID-19 людини. У другої групи ця кількість була значно більшою, а дані про результати випробування третьої групи поки що недоступні.

читайте такожУ Росії назвали терміни появи вакцини від коронавіруса

У компанії відзначили, що вакцина mRNA-1273 показала себе багатообіцяюче, а також переносилася людьми практично без побічних ефектів – їх виявили тільки у пацієнтів з третьої групи.

Вакцина від коронавіруса

Як раніше писав Главред, в понеділок, 18 травня, група ізраїльських учених з Інституту досліджень у місті Нес-Ціон успішно закінчила проведення клінічних випробувань вакцини від китайського коронавірусу на гризунах.

Також зазначимо, вчені з австралійського Інституту Пітер Доерті (Мельбурн) повідомили, що, можливо, їм вдалося знайти "секретний інгредієнт" для ефективної вакцини проти малярії, який допоможе в боротьбі з Covid-19.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти