Трамп і Путін домовилися контролювати озброєння та коронавірус

Вашингтон запропонував Москві допомогу в боротьбі з Covid-19.

Трамп і Путін
Трамп і Путін по телефону обговорили актуальні проблеми / Фото: Reuters

Президент США Дональд Трамп 7 травня провів телефонну розмову зі своїм російським колегою Володимиром Путіним, у ході якої сторони обговорили пандемію коронавіруса та контроль над озброєнням.

"Президент Трамп і президент Путін обговорили прогрес у боротьбі з пандемією коронавіруса", - повідомила представник Білого дому Джадд Дір в Twitter.

Трамп заявив Путіну, що США готові обговорювати контроль над озброєннями за участю Росії і Китаю, щоб уникнути витратної гонки озброєнь.

Президент США запропонував Кремлю допомогу в боротьбі з пандемією коронавіруса.

"Президент Трамп знову зазначив, що США готові надати допомогу будь-якій країні, яка її потребує, у тому числі Росії", - сказано в повідомленні.

Крім того, президенти обговорили 75-річчя перемоги над Німеччиною і ряд інших двосторонніх питань. Також в ході розмови торкнулися положення на світовому ринку нафти і угоду ОПЕК+. Путін відзначив, що РФ і США здатні багато чого добитися, якщо будуть слідувати традиціям союзництва Другої світової війни.

Нагадаємо, у США заявляють, що Росія робить спроби зіграти на страхах і невизначеності майбутнього у зв'язку з пандемією коронавіруса, що дестабілізувати ситуацію у світі в цілому і в західних країнах, зокрема.

Раніше Трамп заявив, що Сполучені Штати Америки через деякий час повідомлять деталі походження коронавіруса.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти