Шквал коронавірусу в Росії: експерт попередив Путіна про крах

На тлі епідемії коронавірусної інфекції в Росії влада не вживає жодних дієвих заходів у сфері соціальної політики і провокує голодний бунт.

Володимир Путін
Володимир Путін

Російський політик Леонід Гозман розкритикував останній виступ президента Росії Володимира Путіна і заявив, що популістська риторика про боротьбу з коронавірусом ніяк не пов'язана з реальними діями. Така політика Москви може призвести до вкрай небажаних для Кремля наслідків.

"Знову він про лікарів сказав, як їм вдячний, навіть свято для них вигадав. А засобів захисту все немає, а тих, хто про це говорить, звільняють, а жалюгідні копійки, їм обіцяні, не платять, а хто вмирає з медиків, так це, кажуть, не від коронавіруса. Але це якось не за злобою, а щоб сім'ї компенсацію не платити ", - пише він у своєму блозі на" Ехо Москви ".

За його словами, у Путіна немає ніякого діалогу з країною - президент абсолютно відірваний від реальності.

"У нього в голові якась вигадана країна, яку він, видно хотів підбадьорити і порадувати в цей важкий час. І підбадьорив. Салюти, каже, будуть на 9 травня і повітряний парад ...", - зазначає Гозман, додавши, що росіян зараз, в першу чергу, хвилюють питання виживання.

Політик запевняє, що величезна кількість жителів Росії в тяжкому становищі, проте влада вважає за краще цього не помічати. Про що в підсумку може пошкодувати.

читайте такожПисьменник розповів, чого Путін параноїдально боїться"Він не бачить загрози голодних бунтів і сплеску злочинності. Або бачить, тому й кидає гроші на усілякі гвардії?" - задається питанням Гозман, акцентуючи увагу на тому, що Кремль у випадку масових протестів, скоріше, піде на силовий сценарій, ніж на діалог з власними громадянами.

На думку опозиціонера, подібна політика нічим добрим для Росії не закінчиться.

"Ми не перша країна, яка опинилася заручником хворобливих фантазій свого керівника. Зазвичай це погано закінчується", - підкреслив Гозман.

Нагадаємо, 28 квітня російський президент Володимир Путін анонсував пік COVID-19 в Росії і заявив про продовження карантину на території країни до 11 травня.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти