Грандіозний прорив вчених: коли чекати вакцину від коронавірусу

За словами британських дослідників, вакцина від уханьської хвороби може з'явиться вже у вересні нинішнього року.

Вакцина, коронавірус
Вакцина від коронавірусу може з'явиться у вересні / Global Look Press

Вже через шість тижнів британські вчені можуть отримати перші результати тестування вакцини проти коронавірусу COVID-19.

Як пише Daily Mail, дослідження проходять в Оксфордському університеті, де експериментальний препарат ввели кільком сотням пацієнтів. У разі успішності вакцини, вона може бути поставлена на виробництво вже у вересні.

Але вже зараз дослідники дають 80% на успішність вакцини. Професор медицини Джон Белл зазначив, що перші результати можуть з'явитися до середини червня. Разом із науковцями працюють фахівці фармацевтичної компанії AstraZeneca.

читайте такожЯк не погладшати на карантині: важливі поради фітнес-тренера

Угода з компанією дозволить швидко поширити вакцину по всьому світу, якщо вона покаже свою ефективність. При цьому Белл зазначив, що Великобританія в пріоритеті, у разі отримання вакцини проти COVID-19. При цьому для перших щеплень знадобиться від 30 до 40 мільйонів доз.

"Ми також хочемо переконатися, що весь інший світ буде готовий виготовити цю вакцину в таких масштабах, щоб вона розповсюджувалася серед населення в країнах, що розвиваються, наприклад, там, де потреба в ній є дуже великою", – додав лікар.

Нагадаємо, станом на 29 квітня коронавірус у світі виявили у більш як 3 мільйонів осіб, а жертвами Ковіду стали 218 470 осіб.

Також відзначимо, на початковій стадії симптоми коронавірусу схожі на симптоматику гострих респіраторних захворювань. Однак є один симптом, який не має відношення до коронавірусу. Мова йде про болі в горлі, пише видання BGR.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти