У США створили унікальний тест на коронавірус - подробиці

Американці змогли створити тест, який може виявити небезпечний вірус лише протягом доби.

коронавірус лабораторія
Американський тест може виявити Ковид-19 протягом доби / GettyImages

Коронавірус продовжує крокувати планетою і забирати людські життя. Станом на ранок 2 травня у світі з початку пандемії коронавірусної хвороби Covid-19 зафіксували у 3 401 394 інфікованих, із них 239 615 пацієнтів померли, а 1 083 816 одужали.

Американським дослідникам вдалося здійснити прорив і створити новий унікальний тест на Ковід-19, який дозволяє виявляти його вже через 24 години після інфікування - тобто тоді, коли у людини ще немає симптомів і за декілька днів до того, як вона зможе заразити інших.

читайте такожКосмічні ціни: ЗМІ розповіли, як наживаються на тілах померлих від коронавіруса

"Вчені, які працюють на американське військове відомство, розробили новий тест на хворобу Covid-19, який потенційно здатний визначити носіїв вірусу, перш ніж вони зможуть поширювати хворобу", - сказано у повідомленні The Guardian.

Координатори проекту впевнені, що за допомогою тесту можна буде виявити уханьську хвороба вже через 24 години після зараження людини - до появи перший симптомів.

Наразі тест очікує схвалення Управління США із контролю за якістю харчових продуктів і лікарських засобів (FDA). Зазначається, що рішення регулятор може схвалити протягом найближчого тижня.

За оптимістичними оцінками вчених, які брали участь у проектах, виробництво тестів може початися в США вже в другій половині травня за умови їх схвалення, а в перспективі щодня можна буде проводити до мільйона тестів.

Коронавірус в США

Раніше Главред писав, що коронавірус в США оселився ґрунтовно і надовго – наддержава офіційно зареєструвала 1 131 856 випадків зараження уханьською заразою. Кровожерливий коронавірус 2020 убив у США рекордне число людей – 65 782.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти