Трамп запропонував лікувати коронавірусом через питво чистячих засобів

Дональд Трамп відзначився черговою експресивною емоційною заявою в умовах пандемії китайського коронавіруса.

Трамп
Президент США Дональд Трамп / Reuters

Президент США Дональд Трамп запропонував серйозно вивчити можливість прийому дезінфікуючих засобів людьми усередину - як один з методів лікування китайського коронавіруса Covid-19.

На прес-конференції у Вашингтоні Вільям Брайан, директор відділу наукових досліджень в Міністерстві внутрішньої безпеки США, заявив про те, що сонячне світло і дезінфікуючі засоби (спирт і відбілювачі в першу чергу) швидко і ефективно знищують коронавірус на поверхнях, повідомляє ВВС.

Потім на трибуну піднявся Трамп і запропонував протестувати нестандартну терапію - опромінити внутрішніх органів хворого світлом або ультрафіолетовими променями.

На цьому президент США припустив, що перемогти вірус можна і за допомогою ін'єкції дезінфікуючими засобами - наприклад, застосовуючи їх всередину.

"Я не доктор. Але у мене все добре ось тут", - сказав Трамп і показав собі на голову.

Таку заяву президента США вживання антисептика, ізопропілового спирту або хлорного відбілювача всередину смертельно небезпечно для організму.

"Для легких нічого гірше, ніж вдихання хлорного відбілювача, бути не може. Дихальні шляхи і легені не витримають дії дезинфікуючого засобу навіть у вигляді аерозолю", - заявив журналістам лікар-пульмонолог Джон Балмс.

Нагадаємо, раніше на тлі пандемії коронавіруса і посиленої боротьби США з COVID-19 глава Білого дому Дональд Трамп заявив про рішення тимчасово заборонити імміграцію в США. З 21 квітня він тимчасово скасував видачу грін-карт, заборонив видавати робочі візи, а також пускати у США протягом трьох місяців в країну шукачів, які мали намір їх отримати.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти