Помста за окупацію: коронавірус масово косить російських військових

Станом на 16 травня небезпечний вірус підхопили вже понад півтори тисячі військовослужбовців РФ.

Коронавірус, вчені
Коронавірус косить військових у Росії / spiegel.de/

Коронавірус в Росії - станом на 16 травня небезпечний недуг виявили у 1622 російських військових у військових частинах та з'єднаннях, а також у 1216 - у вишах.

"Станом на 16 травня... в органах військового управління, об'єднаннях, з'єднаннях, військових частинах виявлено 1622 військовослужбовців із позитивними результатами тестування; із яких проходять лікування у госпіталях Міноборони Росії - 364 осіб; в ізоляторах за місцем служби - 546 осіб; в лікувальних установах системи цивільної охорони здоров'я – 19 осіб; ізольовані вдома - 693 осіб", - йдеться в повідомленні прес-служби Міноборони РФ.

читайте такожІспанія, посунься: коронавірус підтягнув Росію до нового рекорду

Наголошується, що дві людини знаходяться у важкому стані, дев'ять - середньої тяжкості, решта без симптомів. Одужали 721 осіб. Також повідомляється про інфікованих 390 осіб серед цивільного персоналу ЗС РФ.

Раніше Главред писав, що у той час, як в Росії від Ковід-19 вже померло 2 212 осіб, а станом на четвер, 13 травня, був підтверджений 242 271 випадок небезпечної хвороби, у Росспоживнагляді відзначили, що їм вдалося зупинити зростання кількості хворих.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти