Коронавірус підбирається до Путіна: у Росії шокували масштабом пандемії

У Росії заявили про різке збільшення кількості хворих китайським недугом за останні два дні.
Коронавірус, пробірка
У Росії пандемія коронавіруса набирає обертів / Facebook/ moz.ukr

Сьогодні в Криму від коронавірусу помер соратник Володимира Путіна, а в Росії спостерігається різке збільшення кількості інфікованих на тлі стабільної ситуації минулого тижня.

"Так, справді, - і вчора, і сьогодні ми бачимо такий "зубець", як кажуть фахівці-аналітики, на тлі досить рівної ситуації протягом понад семи днів", - сказала голова Росспоживнагляду Анна Попова, пише РБК.

Попова також констатувала, що зараз в Росії спостерігається реалізація тих ризиків, про які було сказано близько десяти днів тому.

читайте такожПрихильник сепаратистів: в Росії скандальний олігарх підчепив уханськую хворість

"Ця ситуація була спрогнозована", - зазначила глава Росспоживнагляду.

В останні кілька днів в Росії чиновники федерального і регіонального рівнів часто заявляли про швидке досягнення плато по заражуваності коронавірусом або про вихід на нього.

Так, губернатор Московської області Андрій Воробйов 29 квітня заявив про вихід регіону на плато за кількістю заражених коронавірусом.

"Ми вийшли На плато. Я думаю, що ми будемо на ньому певний час стояти, потім зниження продовжиться", - сказав він тоді.

Однак на наступний день оперативний штаб повідомив про рекордне зростання числа виявлених заражень коронавірусом SARS-CoV-2 за добу в області - 793.

Коронавірус в Росії

Нагадаємо, 30 квітня в Росії був встановлений новий коронавірусний антирекорд – кількість інфікованих перевищила позначку в 100 тисяч осіб. За добу вірус виявили ще у 7 тисяч 99 осіб, померла 101 людина.

Експерти вважають, що в РФ ще не було піку коронавірусу. Директор Центрального науково-дослідницького інституту епідеміології Росспоживнагляду Василь Акімкін говорив, що в країні пік захворюваності очікується у середині травня.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти