У МВФ расссказали, за скількома країнам вдарить фінансова криза із-за коронавіруса

Директор-розпорядник МВФ Крісталіна Георгієва озвучив прогноз з приводу того, скільки країн постраждають від криза, яка викликана китайським коронавірусом.

У МВФ расссказали, за скількома країнам вдарить фінансова криза із-за коронавіруса
Міжнародний валютний фонд / Reuters

Економіки країн, які розвиваються, по всій ймовірності, найсильніше постраждають від наслідків коронавіруса.

З такою заявою у вівторок, 21 квітня, виступила директор-розпорядник МВФ Крісталіна Георгієва. За її словами, Фонд, який володіє кредитним потенціалом у розмірі 1 трильйона доларів, вже схвалив виділення надзвичайного фінансування 21 із 103 країн світу, які звернулися з проханням про допомогу.

"Країни, які зараз найбільше постраждали від пандемії, не обов'язково є країнами, які постраждають найбільшою мірою з економічної точки зору. Найбільше я турбуюся про країни з ринковою економікою та країнм, які розвиваються",- написала вона.

Згідно інформації Георгієвої, пандемія через китайський коронавірус викликала глобальну фінансову кризу, який на сьогоднішній день вразив економіки 170 держав.

Нагадаємо, раніше Міжнародний валютний фонд – основний кредитор України – вирахував, наскільки зменшаться обсяги української економіки в 2020-м. Цікаво, що такий прогноз виявився набагато оптимістичніше, аніж аналогічний прогноз Кабміну.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти