Коронавірус відпочиває: вчені прогнозують наближення нової катастрофи, гіршої за пандемію COVID-19

Підвищення температури на землі і забруднення повітря - несуть людям неминучу смерть.

Апокаліпсис, вимирання людства
Апокаліпсис настає : всьому виною діяльність людини / Foto: SCOTTCHAN / Shutterstock.com

Експерти сфери охорони здоров'я з усього світу підписали спільну петицію, спрямовану до керівників країн-учасниць конференції зі зміни клімату (COP26), яка відбудеться в шотландському Глазго.

Як повідомляє Phys.org, у петиції йдеться про нову страшну катастрофу, яка виявиться набагато гіршою за нинішню коронавірусну пандемію.

Йдеться про забруднення повітря через що передчасною смертю щорічно помирають більше семи мільйонів чоловік.

Крім цього, в результаті забруднення атмосфери істотно погіршуються природні умови. У підсумку, їжа, вода і повітря стають неякісними, а стихійні лиха, які також є негативним результатом спалювання викопного палива і причиною забруднення повітря, руйнують життя мільйонів людей.

Вчені застерігають, що вже в цьому столітті температура на Землі підвищиться на 2,7-3,1 градуса за Цельсієм. І зараз головне - не перевищити норму, встановлену Паризькою угодою по клімату-1,5 градуса.

Реклама

Щоб уникнути катастрофи в сфері охорони здоров'я експерти запропонували ряд заходів:

  • швидкий перехід від викопного палива та фінансування розвитку чистої енергії;
  • скорочення викидів парникових газів відповідно до вимог Паризької угоди;
  • побудова стійкої до змін клімату низьковуглецевої системи охорони здоров'я.

Нагадаємо, експерти ООН дійшли невтішних висновків. За їхніми даними, крижані покриви Африки можуть зникнути до 2040 року.

Також раніше в ООН заявили, що глобальне потепління, яке призводить до танення льодовиків, може призвести до "пробудження" раніше невідомих і небезпечних вірусів з непередбачуваними наслідками для людства.

viber
Зараз ви переглядаєте новину «Коронавірус відпочиває: вчені прогнозують наближення нової катастрофи, гіршої за пандемію COVID-19». Інші новини світу читайте в розділі «Світ». Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter. Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Реклама
Популярне
Неймовірна удача в грошах і фінансовий успіх: кому зі знаків крупно пощастить до кінця грудняНеймовірна удача в грошах і фінансовий успіх: кому зі знаків крупно пощастить до кінця грудня Ніколи цього не робіть: як уберегти будинок від проблем і залучити багатство в грудніНіколи цього не робіть: як уберегти будинок від проблем і залучити багатство в грудні Як прикрасити ялинку в Новий рік 2022, щоб залучити удачу - стильні і незвичайні рішення в рік ТиграЯк прикрасити ялинку в Новий рік 2022, щоб залучити удачу - стильні і незвичайні рішення в рік Тигра Гороскоп на сьогодні 4 грудня 2021: Близнюкам – ризик травм, Тільцям – небезпечні спокуси, Водоліям - обманГороскоп на сьогодні 4 грудня 2021: Близнюкам – ризик травм, Тільцям – небезпечні спокуси, Водоліям - обман Гороскоп на сьогодні 2 грудня 2021: Стрільцям - небезпечні знайомства, Левам - ризик аварійГороскоп на сьогодні 2 грудня 2021: Стрільцям - небезпечні знайомства, Левам - ризик аварій
Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти