У ВООЗ розповіли, які материки стали новими епіцентрами пандемії коронавіруса

У Всесвітній організації здоров'я в деталях розповіли про те, які материки стали новими епіцентрами пандемії коронавірусу.

США, коронавірус
Які материки стали новими епіцентрами пандемії коронавіруса / Reuters

Число людей, які інфіковані китайським коронавірусом Covid-19 в межах материків Північна і Південна Америка постійно збільшується. Саме тому вони офіційно визнані новими світовими центрами пандемії коронавірусної інфекції.

Відповідну інформацію у вівторок, 12 травня, озвучила офіційний представник Всесвітньої організації охорони здоров'я Маргарет Харріс.

"Кількість випадків зараження в обох Америках зростає. Ми називаємо обидві Америки центром епідемії на сьогодні", - сказала вона.

Нагадаємо, раніше експерти ВООЗ висунули нову версію з приводу того, звідки взявся китайський коронавірус. На їхню думку, на ринок у місті Ухані (який раніше визнали джерелом інфекції) Covid-19 міг занести хтось із продавців або покупців. І потім пішло зараження в геометричній прогресії.

"Цей ринок точно грав якусь роль у поширенні коронавірусу – або як джерело спалаху, або при її поширенні. Але ми не знаємо напевно, чи був він джерелом спалаху пандемії", – заявив експерт ВООЗ з зоонозних інфекцій та продовольчої безпеки Пітер Бен Ембарек.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти