Закордон допоможе: стало відомо, скільки грошей ЄС дасть Україні на боротьбу з наслідками коронавірусу

У Мережі з'явилася інформація про те, скільки грошей від щедрот Євросоюзу на боротьбу з наслідками коронавірусу отримає Україна.

Євросоюз, прапор
Стало відомо, скільки грошей ЄС дасть Україні на боротьбу з наслідками коронавірусу / Reuters

Посли країн, що входять до ЄС, схвалили пропозицію Єврокомісії про надання Україні макрофінансової допомоги у розмірі 1,2 млрд євро для подолання економічних наслідків пандемії китайського коронавіруса Covid-19.

Відповідне повідомлення опублікували представники прес-служби Ради ЄС.

"Країни, які є учасниками політики розширення та політики сусідства, є нашими найближчими партнерами. Зараз, як ніколи, абсолютно необхідно, щоб ми трималися разом і демонстрували солідарність у подоланні економічних і соціальних наслідків глобальної кризи",- прокоментував рішення послів ЄС глава Мінфіну Хорватії Здравко Марич.

Крім того, відомо, що крім України макрофінансову допомогу отримають: Албанія - 180 млн євро, Боснія і Герцеговина - 250 млн євро, Грузія - 150 мільйонів євро, Йорданія - 200 млн євро, Косово - 100 млн євро, Молдова - 100 млн євро, Чорногорія - 60 млн євро, Північна Македонія - 160 млн євро, Туніс - 600 млн євро.
Нагадаємо, раніше представники Світового банку і CEPI (Коаліції за інновації в галузі забезпечення готовності до епідемій) заявили про те, що на процес розробки робочої вакцини від коронавіруса Covid-19 потрібно ще як мінімум 2 млрд доларів США.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти