Надірвався на роботі: Кім Чен Ин влаштовував оргії з незайманими дівчатами - The Sun

За даними журналістів,Кім Чен Ин в своєму бронепоїзді сформував цілу "бригаду задоволень", яка складається тільки з незайманих дівчат.

Кім Чен Ин
Диктатор КНДР Кім Чен Ин практикував оргії з дественницами / Reuters

Північнокорейський диктатор Кім Чен Ин з завидною постійністю влаштовував оргії (з груповим сексом) під час поїздок на особистому бронепоїзді.

Відповідне повідомлення опублікував британський таблоїд The Sun.

За даними журналістів, всередині складу є лаунж-зона з шкіряними диванами, нашпигований обладнанням за останнім словом техніки конференц-зал, офіс зі супутниковим телебаченням і ресторан, де подаються вишукані страви і напої, зокрема, швейцарський сир, елітні коньяк і шампанське.

Крім того, Кім Чен Ин нікуди не їздив без "бригади задоволень" — провідниці, які проходять ретельний відбір спеціально для цієї роботи. Туди беруть тільки "високи і красиви" незайманх кореянок.

Нагадаємо, північнокорейський диктатор не з'являвся на публіці з 11 квітня. 15 квітня він навіть пропустив святкування Дня народження свого діда, засновника Північної Кореї Кім Ір Сена.Через відсутність Кім Чен Ина почали з'являтися чутки про його тяжку хворобу або смерть. А деякі журналісти і експерти пророкують у наступники його молодшу сестру - 31-річну Кім Е Чжон.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти