Кім Чен Ин не з'являється на публіці через коронавірус – Reuters

Проте влада запевняє, що Covid-19 в їх країні не виявлено.

Північна Корея, КНДР, Кім Чен Ин
Кім Чен Ин ховається від коронавіруса / Reuters

У Південній Кореї мають інформацію, що страх заразитися коронавірусом міг змусити лідера Північної Кореї Кім Чен Ина від участі в державних церемоніях з нагоди ключового свята.

Як повідомляє Reuters, саме боязнь бути інфікованим є причиною відсутності на церемоніях у річницю дня народження його діда і засновника країни Кім Ір Сена.

Міністр об'єднання Південної Кореї Кім Ен-чул стверджує, що жорсткі кроки, зроблені його урядом для запобігання спалаху, свідчать про намір Кім Чен Ина захиститися від зараження.

читайте такожНадірвався на роботі: Кім Чен Ин влаштовував оргії з дівами - The Sun"Це правда, що він ніколи не пропускав річницю дня народження Кім Ір Сена з тих пір, як він прийшов до влади, але багато ювілейних заходів, включаючи святкування і банкет, були скасовані через проблеми з коронавірусом. Я не думаю, що це особливо незвично, враховуючи поточну (коронавірусну) ситуацію" - заявив міністр об'єднання на парламентських слуханнях.

Незважаючи на запобіжні заходи стосовно лідера, влада Північної Кореї каже, що у них немає підтверджених випадків зараження коронавірусом.

Нагадаємо, Кім Чен Ин помер, 25 квітня повідомили деякі авторитетні ЗМІ. А потім заговорили про те, що Кім Чен Ин живий, але перебуває у вегетативному стані" після невдалої операції на серці.

Як пізніше стало відомо, лікар, який проводив операцію на серці Кім чен Ину, не зумів закінчити маніпуляції у встановлені терміни, пише японський журнал Shukan Gendai з посиланням на джерело в медичних колах Китаю.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти