ЗМІ розповіли, хто заразив Кадирова коронавірусом

Кадиров міг заразитися коронавірусом від голови Урус-Мартинівського району Чечні Валіда Абдурешидова.

Рамзан Кадиров
ЗМІ повідомляють, що у Кадирова COVID-19 / РІА Новини

Російські засоби масової інформації стверджують, що Кадиров хворий на коронавірус і перебуває у важкому стані. Заразитися він міг від Валіда Абдурешидова – чеченського чиновника, якого він відвідував у лікарні 2-3 тижні тому.

Незважаючи на протиепідеміологічні заходи, Кадиров зайшов до нього у палату.

"Абдурешидов був хворий на коронавірус і його керівник Рамзан Кадиров вирішив підтримати його. Однак глава увійшов в "червону зону" в недбало накинутому халаті і в легкій масці, з-під якої стирчала борода. Він навіть обійняв хворого", - повідомляє Telegram-канал Baza з посиланням на власні джерела.

Вже через 7 днів, за інформацією ресурсу, стан здоров'я Кадирова погіршився.

"Через тиждень Рамзан Ахматович став відчувати себе набагато гірше, ніж зазвичай. Однак спочатку він списав це все на ГРВІ.Через це час було втрачено, і тепер за життя керівника Чеченської республіки б'ються московські лікарі. У нього серйозне ураження легенів", - підкреслюється в повідомленні.читайте також"Кадиров та коронавірус": спікер парламенту Чечні розставив усі крапки над "і"

ЗМІ розповіли, хто заразив Кадирова коронавірусом

Раніше повідомлялося, що Кадиров госпіталізований в одну з московських клінік з підозрою на коронавірус. Офіційно ця інформація не підтверджена.

Нагадаємо, коронавірусною інфекцією заразилася низка впливових російських чиновників, в тому числі і прес-секретар президента Дмитро Пєсков. Згідно з останніми даними, Пєсков вже одужав.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти