В Австрії фермер закрив через коронавірус 15 працівників з України

Українці на умови не скаржаться і в посольство за допомогою поки не зверталися.
В Австрії фермер закрив через коронавірус 15 працівників з України
Фермер посадив українців під замок / Фото: pasja1000/pixabay.com

В Австрії місцевий фермер на своєму підприємстві по переробці овочів запідозрив у 15 українських заробітчан коронавірус і відправив на жорсткий карантин.

Як повідомляє консул посольства України в Австрії Мирослава Зінкевич, чоловік зачинив українців у місцях їх проживання та заборонив виходити.

"Так, цю інформацію підтвердив у розмові зі мною доктор Вольфганг Екер, директор робочої палати Верхної Австрії. За його словами, ситуація мала місце, і 15 сезонних робітників з України були "закриті на карантин", як він висловився, "нечесним фермером", — сказала консул.

За словами дипломата, українці скарг не пред'являли і в консульство ніхто з них за допомогою не звернувся.

Уточнюється, що інцидент стався на підприємстві з переробки овочів в окрузі Лінц-Ланд. Фермер заявив, що закрив українців з добрих міркувань – щоб вони не заразили коронавірусом інших робітників.

читайте такожНа Волині від коронавіруса без симптомів помер 19-річний хлопецьКонсулу стало відомо, що 12 українців погодилися з таким обмеженням свободи пересування, а троє висловилися проти і написали скаргу на фермера. Згодом до ситуації підключилася земельна служба щодо захисту прав робітників. Подію розслідують австрійські правоохоронці в рамках справи про незаконне позбавлення волі.

"Вона знаходиться на контролі австрійських компетентних органів. Директор робочої палати Верхної Австрії повідомив, що обов'язково зв'яжеться з нами, якщо треба буде допомога від посольства України", — сказала вона.

У консульстві підкреслили, що ця ферма не вперше потрапляє в поле зору поліції. Раніше працівники скаржилися у відповідні структури на 72-годинний робочий день.

Як відомо, станом на 15 квітня в Австрії виявили понад 14 тисяч випадків коронавіруса, серед них 393 летальні.

Нагадаємо, попит на українських трудових мігрантів настільки великий, що, незважаючи на пандемію коронавіруса, іноземні уряди готові відправляти в Україну за свій рахунок чартерні літаки, які привезуть в їх країну дешеву робочу силу на літній сезон 2020 року.

Як раніше повідомлялося, роботу в Польщі у зв'язку з пандемією коронавіруса втратила третина українських трудових мігрантів, частина заробітчан скаржаться на обмеження і зниження доходів.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти