Звідки взявся коронавірус: розвідка США докопалася до правди

У США розвінчали міф про штучне створення COVID-19.

Коронавірус
Коронавірус не був створений в лабораторії / flickr.com/photos/niaid/albums

Смертоносний китайський коронавірус COVID-19, яким заразилися вже майже два мільйони людей у всьому світі, найімовірніше, має природне походження і не був розроблений в лабораторії китайського міста Ухань. До такого висновку дійшли американські військові.

Глава Об'єднаного комітету начальників штабів (ОКНШ) США Марк Міллі, коментуючи запитання, звідки взявся коронавірус, зазначив, що з цього приводу існує багато чуток і спекуляцій у ЗМІ та в інтернеті.

"Вас не повинно дивувати, що ми проявили до цього великий інтерес. Ми отримали багато даних, які ми уважно вивчили", – цитує Міллі видання Politico.

За його словами, дані розвідки свідчать про те, що версія з розробкою в лабораторії виглядає щрнайменше непереконливо.

"На даний момент це неостаточно, хоча докази, здається, вказують на природній характер. Але ми не знаємо напевно", – поділився він.

Як повідомляв Главред, розробник методології комплексної оцінки російської пропаганди Денис Богуш побачив "російський слід" у появі смертоносного китайського коронавірусу в світі, і в Україні зокрема. За його версією, COVID-19 був штучно створений в лабораторіях РФ, а кінцевою метою його поширення світом повинно було стати скасування антиросійських санкцій та утвердження авторитету господаря Кремля Володимира Путіна.

читайте такожКоронавірус в Україні та світі: кількість жертв і заражених на 15 квітня

Нагадаємо, раніше вчені провели дослідження і з'ясували, що коронавірус SARS-CoV-2, що викликає небезпечне захворювання COVID-19, має всі ознаки виникнення в природі, а не в лабораторії.

Дослідники порівняли генетичні дані SARS-CoV-2 з даними інших коронавірусів. В результаті вчені дійшли до висновку, що новий вірус, імовірно, з'явився в результаті природного відбору, коли організми адаптуються до навколишнього середовища, щоби вижити.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти