Запаяна труна та розтини: моторошні подробиці похорону померлого від коронавірусу в Росії

Син померлого від китайської хвороби докладно розповів про похорони свого батька.

похорон
З'ясувалося, як ховають померлих від коронавіруса в Росії

Моторошний коронавірус швидко поширюється світом, не стала винятком й Росія.

Як пишуть російські ЗМІ, син 75-річного Василя Сидорова розповів про нюанси поховання померлих в Росії від коронавірусу COVID-19. Його батько помер від китайської хвороби 12 квітня о 15-й в Филатовській лікарні Москви. Дмитро зазначив, що перед похоронами в обов'язковому порядку проводять кілька розтинів, а тіло померлого передають у закритій і запаяній труні з фотографією.

Як сказав син померлого в інтерв'ю МБХ Медіа, проводять два розтини. Один його померлому батькові вже зробили, щоб упевнитися в діагнозі, потім буде ще один.

"Тіло відвезуть на повторний розтин до лікарні в Комунарці. Нам не пояснили, чому і навіщо це робиться. Вже з Комунарки видадуть тіло і речі, причому видадуть у закритій труні з фотографією, щоб труну не переплутати", – зазначив Дмитро.

Він уточнив, що будь-який контакт із тілом заборонений.

читайте такожКоронавірус в Росії: екс-радник Путіна розповів про найстрашніше

"Незважаючи на те, що ми прекрасно знаємо, що вірус не живе довго на трупах. Більш того, труна буде не просто закрита, а навіть запаяна. І речі, які були у батька, видадуть у спеціальному конверті, на якому буде написано: "Розкрити через п'ять днів", – розповів син покійного.

Труну ж можна обирати самим, при чому – будь-яку. Все як раніше, за винятком того, що труна буде в закритому вигляді:

"Це ніяка не цинкова труна, ніхто не буде заливати могилу бетоном, тощо. Все по стандартній схемі".

Співробітник ритуальної служби приїжджає додому або із ним можна спілкуватися через інтернет.

Дмитро переказав слова співробітниці ритуальної служби, яка допомагає його родині, коли вони контактують у морзі.

"Перш, ніж зайти на територію моргу, потрібно надягати повний захист, контактувати можна тільки через спеціальні віконця. І так, ти обираєш труну, цю труну везуть до моргу. У морзі людину обмивають, одягають, кладуть в труну і закривають. З цієї секунди її відкривати не можна", – зазначив він.

На похороні є обмеження за кількістю присутніх людей – п'ять-сім осіб. Бути присутніми мають право тільки близькі родичі.

читайте такожМіс Росія захворіла коронавірусом

За словами Дмитра, на похорон соцзабез виділяє 16-17 тисяч рублів. Також держава може надати безкоштовне місце на кладовищі (зараз у Москві місця надають лише на Бутівському), але, щоб викопати могилу, потрібно наймати окремо людей – це коштуватиме 30-40 тисяч.

Нагадаємо, раніше в Москві і області карети швидкої допомоги, які везли заражених коронавірусом, шикувалися у величезні черги біля лікарень.

Як розповів московський медик Олег Пихтін, у лікарнях столиці РФ не вистачає місць для інфікованих, тому їх розвозять по найближчих медичних установах.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти