Лукашенко спростовує смерть людей в Білорусі тільки від коронавіруса

Глава держави закликав громадян не боятися.

Лукашенко
Лукашенко скептично ставиться до коронавирусу/ УНІАН

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що виключно від коронавіруса на даний момент в країні ніхто не помер.

"Люди бояться. Тому я їм хочу сказати наступне: у нас в країні не померла жодна людина від коронавіруса. Жодна!" - цитує його державне інформагентство Белта.

За словами Лукашенка, всі летальні випадки, про які панічно повідомляли ЗМІ, пов'язані з "букетом хронічних захворювань", які були у загиблих. Він додав, що у людей була діагностована серцево-судинна недостатність, дихальна легенева недостатність і цукровий діабет "у комплекті".

читайте такожЛукашенко звинуватив своїх громадян у захворюванні уханьський заразою"А потім ще там такі діагнози, що я прочитати не можу. І додається коронавірус", — додав він.

Лукашенко підсумував, що коронавірус створює в організмі людини таку атмосферу, яка сприяє розвитку хронічних захворювань.

"Ось у чому причина. Тому я кажу, що у нас чисто від коронавіруса жодна людина не померла", — додав він.

Як раніше повідомлялося, під час пандемії Лукашенко продовжує вести звичний спосіб життя, не дотримується карантину і займається спортом. Так, після гри в хокей, він назвав знаходження на льоду кращим антивірусним засобом, а також зізнався, що пандемія коронавіруса ніяк не вплинула на його спосіб життя.

Також нагадаємо, Лукашенко заявив, що громадяни країни точно не помруть від голоду в зв'язку зі смертоносним китайським коронавірусом, через який оголошена пандемія.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти