"Обісс*вся від сміху": Кашпіровський оздоровлює онлайн при епідемії коронавіруса

За кілька днів відеозапис сеансу подивилися сотні тисяч глядачів.

Анатолій Кашпіровський
Анатолій Кашпіровський повернувся, але тепер на YouTube / kashpirovskiy.com

Відомий телевізійний цілитель і психотерапевт Анатолій Кашпіровський, який у кінці 80-х був популярний завдяки лікуванню через телевізор, відкрив свій канал в YouTube і веде там трансляції з оздоровлення під час епідемії коронавіруса.

Ролики на відеохостинг Кашпіровський опубліковує вже давно, однак лише під час пандемії до цілителя повернулася колишня слава.

За кілька днів запис оздоровчої трансляції подивилися більше ста тисяч чоловік. Він стверджує, що сеанс провів на прохання глядачів, які просили допомоги в боротьбі з коронавірусом для "порятунку людства". У ролику 80-річний Кашпіровський розкритикував тих, хто вважає його шахраєм і псевдодоктором, назвавши своїх критиків дітьми.

Деякі глядачі залишилися задоволені сеансом від телецілителя і висловили своє захоплення в коментарях.

"Я дивилася Вас і в 1989 році. Добре оздоровилася і тоді, оздоровилася і в даний час", — написала одна з глядачок в коментарях.

"Вельми відчутне полегшення в шийному відділі хребта, і зір значно покращився. Величезне спасибі за ваше розуміння наших проблем і ваш талант і величезний досвід. Бережіть себе. Ви нам дуже потрібні", - пише Людмила Салехова з Полтави.

читайте також"Оточена, але не зломлена": Мережа вибухнула смішними мэмами з-за відсутності Covid-19 в Миколаївській областіКористувачі писали, що у них "пройшов хрускіт", "посвітлішали вени на ногах", "пішла напруга і біль в шиї".

Втім, більшість коментаторів цілителя троллили, залишаючи під відео жартівливі коментарі, наприклад, що через Кашпіровського у них виросло три ноги.

"Всі вилікувались, викинув окуляри, став безсмертним. Помолодшав на 100 років. Бігаю як майстер спорту", "Я думав тільки мені допомогло ...", "Анатолій Михайлович, спасибі Вам велике, ховали собаку, включили ваше відео, так вона схопилася і за ногу сусіда-алкаша хапнула. Спасибі Вам велике, справжній лікар нашого часу!", "Страждав запорами і тут, подивившись ваш ролик, мене конкретно пронесло", "Я один став бачити в темряві, як удень? Як повернути все назад?!", "Подивився вашу передачу і осліп. Немає зору - немає проблем. Дякую вам, Лікарю!", "Мій одноногий товариш подивився сеанс Кашпіровського і не повірите....у нього виросли другі груди", "Підзарядив банку з огірками. Їм, щоб врятуватися від коронавіруса", "Відчував труднощі з сечовипусканням, після сеансу обісс*вся від сміху", - пишуть іронічно користувачі під відео.

Як раніше повідомлялося, в зв'язку з розповсюдженням по світу і в Україні моторошного коронавіруса, Синод ПЦУ затвердив загальний текст молитви на час пандемії Covid-19.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти