Коронавірус у США: стало відомо, коли Штати почнуть послаблювати карантин

Країна повертатиметься до нормального життя поступово.

коронавірус
У США від коронавірусу померли понад 22 тисячі осіб / Фото: Reuters

Сполучені Штати Америки, які вийшли на перше місце в світі за кількістю заражених і жертв коронавірусу COVID-19, вже в травні можуть почати поступово знімати карантин, запроваджений через пандемію. Про це заявив директор Національного інституту алергічних та інфекційних захворювань США Ентоні Фаучі.

За його словами, наприкінці квітня ситуацію з поширенням коронавірусу в США оцінять, і скасування карантину залежатиме від загальної ситуації з кількістю хворих на COVID-19 у країні та конкретних місцях, повідомляє CNN.

Фаучі сподівається, що "принаймні в якихось напрямках" Сполучені Штати зможуть повернутися до нормального життя. Водночас директор Національного інституту алергічних та інфекційних захворювань США зазначив, що є "надзвичайно великий ризик" подальшого розповсюдження коронавірусу. Тому поспішати з відновленням роботи бізнесу і поверненням до попереднього ритму життя не варто.

читайте такожСтратегія виходу України з карантину: Шмигаль розповів перші подробиці

Як повідомляв Главред, станом на 13 квітня коронавірус в США підхопили понад 560 тисяч осіб, померли понад 22 тисячі осіб. Найгірша ситуація спостерігається в найбільшому американському місті Нью-Йорку. Там на вулицях навіть з'явилися мобільні морги. Варто зазначити, що востаннє їх бачили після теракту 11 вересня 2001 року.

В цілому, станом на 6 ранку понеділка, 13 квітня, у світі зареєстрували 1 850 220 випадків зараження на коронавірус. При цьому 114 215 осіб стали жертвами коронавірусної інфекції.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти