"Як у війну": коронавірус влаштував у Москві 41-й рік

Швидкі з пацієнтами під'їжджають в лікарні кожні 5-7 хвилин.

'Як у війну': коронавірус влаштував у Москві 41-й рік
У Москві сотні швидких розвозять пацієнтів / Фейсбук Р. Федорова

У Москві лікарні буквально забиті пацієнтами з симптомами коронавіруса, при цьому нові хворі продовжують постійно прибувати.

Про це розповів колишній член Громадської палати РФ, лідер руху Громадянська солідарність Георгій Федоров, який потрапив в одну з московських клінік.

"Приймальний покій забитий хворими, причому у більшості однакові симптоми. Майже у всіх пневмонія різного ступеня тяжкості. Швидкі під'їжджають кожні 5-7 хвилин. Люди різного віку і національностей. Реально при мені привезли кілька важких людей похилого віку, яких відправляли відразу в реанімацію", – розповів він у своєму Facebook.

Він підкреслив, що в Москві медики, в умовах пандемії коронавіруса, працюють, як в режимі військового часу.

читайте такожКоронавірус штурмує Росії: у Москві за добу померли 14 людей

"Це просто якийсь божевільний конвеєр з хворих людей. Мені зробили мазок на КВ19 та інші аналізи десь через годину. Причому більшість людей кашляють і видно, що всі з температурами. Всіх складають у загальні палати. Місць мабуть вже під зав'язку", - додав Федоров.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Москві і області швидкі допомоги, які везуть заражених коронавірусом, вишиковуються у величезні черги біля лікарень.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти