Коронавірус в Росії: екс-радник Путіна розповів про найстрашніше

У РФ немає хоча б приблизного уявлення про масштаби катастрофи, вважає Ілларіонов.

Екс-радник Володимира Путіна поділився, що в РФ ніхто не уявляє масштабів епідемії китайського вірусу – Коронавірус в Росії сьогодні
У РФ ніхто не уявляє масштабів епідемії китайського вірусу, поділився екс-радник Володимира Путіна / Reuters

У Російській Федерації найстрашніше полягає у тому, що ніхто не уявляє масштабів епідемії вбивчого китайського коронавірусу, через який запроваджена пандемія.

У РФ навіть не можуть визначити, чи хвора людина на коронавірус чи ні, розповів колишній радник президента країни Володимира Путіна, економіст Андрій Ілларіонов в інтерв'ю журналістці Олесі Бацман.

За його словами, якою б не була тяжкою та катастрофічною ситуація на території Італії, Іспанії, США та інших високорозвинених держав – у них є хоча б приблизне уявлення про масштаби катастрофи.

"Найстрашніше в Росії полягає у тому, що масштабів епідемії на території Росії ніхто не уявляє", – заявив співрозмовник.

Екс-радник Путіна додав, що в Китаї з літаків, які прилітають з російської території з китайцями, знімають хворих людей та повідомляють про це владі РФ.

"Я щодня читаю інформацію про те, що китайці приїжджають з Владивостока на територію Китаю, і з кожного рейсу, там літаки, мабуть, якісь чартерні або якісь... літають, вивозять китайців, і з кожного рейсу китайці знімають від двох до двадцяти осіб, заражених коронавірусом та інформують російську владу...", – поділився експерт.

Раніше Андрій Ілларіонов говорив, що в Росії немає системи тестування на коронавірус. Економіст також сказав, що Володимир Путін абсолютно прогледів пандемію.

Нагадаємо, коронавірус в Росії 12 квітня за офіційними даними діагностовано у 15 770 осіб, 130 інфікованих – померли.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти