Коронавірус штурмує Росію: у Москві за добу померли 14 людей

Світлана Краснова, головний лікар другої інфекційної лікарні Москви, повідомила, що в медустанові знаходиться 720 осіб станом на 12 квітня.

коронавірус
Коронавірус штурмує Росію / Фото: Reuters

Небезпечний китайський вірус атакує Російську Федерацію. Заражених в Росії 13 584, уханьска зараза вбила 106 осіб, 1 045 одужали.

Тільки в Москві за минулі 24 години померли 14 осіб у віці від 52 до 82 років з підтвердженим коронавірусом, повідомляє оперативний штаб Москви.

"Всі пацієнти мали супутні захворювання. Серед них - гіпертонія, цукровий діабет, кардіоміопатія, наслідки інфаркту"- йдеться в повідомленні відомства.

Офіційний канал оперативного штабу Москви щодо ситуації з коронавірусом повідомив, що в Росії за добу зафіксовано 2186 нових випадків Ковід-19.

Найбільше число нових випадків спостерігається в Москві - 1306. У Московській області захворіли 278 осіб. Ще 69 осіб заразилися в Санкт-Петербурзі.

Також стало відомо, що в Комунарці знаходяться на лікуванні 503 людини. Про це в своєму телеграм-каналі повідомив журналіст Олексій Венедіктов з посиланням на головного лікаря лікарні Дениса Проценко.

З них:

- з діагнозом пневмонія - 487,

- COVID підтверджених 286

- У ВРІТ 52 (на ШВЛ 24).

За добу надійшло 49, виписали 5.

Коронавірус штурмує Росію: у Москві за добу померли 14 людей

Крім того, Світлана Краснова, головний лікар другої інфекційної лікарні Москви, повідомила, що в медустанові знаходиться 720 осіб станом на 12 квітня.

"Знаходиться на лікуванні 720 осіб, з них:

121 людина з підозрою на COVID (у тому числі 15 дітей, 12 вагітних, 7 осіб у хірургічному відділенні),

68 осіб з підтвердженим COVID (5 дітей, 5 вагітних),

8 пацієнтів ВРІТ з них 5 COVID + (3 на ШВЛ).

Надійшло 54 людини, з них 5 з підозрою на COVID.

Виписана 21 людина", - сказано в повідомленні Венедиктова.

Коронавірус штурмує Росію: у Москві за добу померли 14 людей

Крім того, в Росії паніка.

У WhatsApp-чатах і Однокласниках почали розсилати повідомлення, що всім росіянам робитимуть щеплення вакциною проти коронавірусу і її не можна дозволяти колоти - тому, що разом з нею вколять "наночіп" для контролю і навіть управління людиною, або якісь "одурманювачі".

Джерела розсилок - антипрививочники і "громадяни СРСР".

Коронавірус штурмує Росію: у Москві за добу померли 14 людей

читайте такожКоронавірус в Україні і світі: скільки людей померли і захворіли на 12 квітняНагадаємо, раніше повідомлялося, в Москві і області швидкі допомоги, які везуть заражених коронавірусом, вишиковуються у величезні черги біля лікарень.

Як розповів московський медик Олег Пихтін, у лікарнях столиці РФ не вистачає місць для інфікованих, тому їх розвозять по найближчих медичних установах.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти