Коронавірус в Росії: екс-радник Путіна назвав серйозну проблему країни

Президент РФ не знав, що собою являє епідемія коронавірусу, поділився економіст.
Експерт повідомив, що Володимир Путін показав тотальне невігластво щодо епідемії коронавірусу, в країні немає системи тестування на вірус – Коронавірус в Росії сьогодні
Володимир Путін показав тотальне невігластво щодо епідемії коронавірусу, в країні немає системи тестування на вірус, повідомив експерт / Reuters

Російський економіст, колишній радник президента Російської Федерації Володимира Путіна Андрій Ілларіонов заявив, що глава РФ абсолютно прогледів пандемію китайського вбивчого коронавірусу.

Лідер Росії показав тотальне невігластво щодо того, що являє собою епідемія, і як себе потрібно поводити, розповів експерт в інтерв'ю журналістці Олесі Бацман.

Також економіст сказав, що в Росії немає системи тестування на коронавірус.

"...перш за все, треба сказати, що Путін абсолютно прогледів цю пандемію, в його заявах, в його реакції, в його діях було продемонстровано тотальне невігластво щодо того, що собою являє епідемія, і як треба поводитися", – зазначив співрозмовник.

За його словами, в РФ всі люди, які зіткнулися з коронавірусними проблемами, говорять одне й те ж саме – неможливо здати тест на коронавірус.

"З того, що ми бачимо, з того, що повідомляють нам ось люди, які опинилися у цій ситуації, з того, що повідомляється з Росії, в Росії немає системи тестування на коронавірус..." – сказав Ілларіонов.

Раніше історик Андрій Зубов звинуватив владу Росії в тому, що вона приховує від громадян реальне число жертв коронавірусу в країні. Нагадаємо, за офіційними даними коронавірус в Росії вже вбив 106 осіб.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти