Через 90 днів: в Ізраїлі заявили про створення вакцини від коронавируса

У Тель-Авіві пообіцяли кардинально змінити світову епідеміологічну ситуацію.

коронавірус,пробірка
Вакцина від коронавіруса буде готова через 90 днів / УНІАН

Ізраїль пообіцяв через 90 днів почати випуск вакцини від коронавіруса Covid-19 і обіцяє справжній прорив в епідеміології охопленого небезпечним захворюванням світу.

Як повідомляє Jpost з посиланням на інформацію від міністра науки і технологій Ізраїлю Офіру Акуніса, вчені вже передбачили, що препарат буде унікальним і універсальним, тому зможе захистити максимальну кількість населення.

Розробив вакцину дослідний інститут MIGAL, і Акуніс привітав його з "захоплюючим проривом".

"Я впевнений, ми швидко просунемося далі. І це буде нашою відповіддю на серйозну глобальну загрозу Covid-19", – сказав він.

Даний інститут чотири роки працював над створенням вакцини від коронавіруса іншого типу, який поширюється серед тварин і, зокрема, курей. Використавши корисні напрацювання, вчені змогли більш оперативно розробити вакцину від Covid-19.

"Це, безумовно, успіх. Ймовірно, через кілька тижнів у нас буде вакцина проти Covid-19", – повідомив глава дослідницької групи доктор Чен Кац.

читайте такожУчені підрахували, скільки людей в Україні може померти від коронавірусаВже проведені доклінічні випробування, які продемонстрували високий рівень вироблення антитіл проти інфекції. Якщо через 90 днів робота над вакциною завершиться, то потім чекає довгий період клінічних випробувань. Уряд Ізраїлю наполягає, щоб розробки були проведені максимально швидко.

Генеральний директор MIGAL Девід Зигдон його підтримав, стверджуючи, що вони "роблять все можливе для прискорення розробки".

"Вакцина може отримати схвалення безпеки через 90 днів", — стверджує він.

Зигдон підкреслив, що вакцина буде пероральною і цілком доступною для широких верств населення.

Нагадаємо, турецькі медики повідомили хороші новини про винахід вакцини від китайського коронавіруса Covid-19. Випробування вакцини на тваринах пройшло успішно, на черзі – дослідження за участю людей.

Як раніше повідомлялося, Японія має намір передати Україні препарат фавіпіравір (Авіган), який успішно застосовують для лікування коронавіруса Covid-19.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти