Ховають у братських могилах: Ньо-Йорк захлеснула епідемія коронавіруса

У місті є максимальна кількість хворих у порівнянні з іншими країнами світу.

коронавірус
Коронавірус став для США більшою трагедією, ніж теракти 11 вересня / Фото: Reuters

У США в штаті Нью-Йорк поширення коронавіруса Covid-19 б'є всі рекорди і вже за кількістю інфікованих регіон лідирує у світі, якщо порівнювати з будь-якою іншою країною світу.

Як повідомляє Голос Америки, влада змушена ховати загиблих в братських могилах, які викопали на острові Гарт Айланд недалеко від Манхеттена.

У лікарнях перебуває багато трупів загиблих від коронавіруса людей, за якими не приїжджають рідні чи близькі. Раніше в тиждень в Нью-Йорку ховали близько 20 чоловік, а тепер кожен день цифра зростає до немислимого максимуму.

Ховати трупи в братській могилі почали через переповненість місцевих моргів, оскільки кількість загиблих поки тільки зростає. Відповідний указ, що дозволяє працювати агентствам ритуальних послуг, зареєстрованим в інших штатах, підписав губернатор Ендрю Куомо.

Ховають у братських могилах: Ньо-Йорк захлеснула епідемія коронавіруса
/ Фото: Reuters

Ситуація у Ньою-Йорку в зв'язку з епідемією залишається вкрай складною.Так, у середу в Нью-Йорку від Covid-19 померло 799 осіб, а в четвер – 777.

За словами місцевої влади, нинішня пандемія вже стала більшою трагедією, ніж теракти 11 вересня 2001 року. В результаті загинуло 2753 осіб, а під час пандемії 5 тисяч тільки у місті Нью-Йорк-Сіті і ще приблизно 2 тисяч в штаті Нью-Йорк.

Як раніше повідомлялося, Сполучені Штати швидкими темпами наближаються до 400 000 випадків зараження коронавіруса.

Нагадаємо, стало відомо, що розвідка США вперше попередила президента Дональда Трампа про спалах коронавіруса ще 3 січня. Представники розвідки в ході закритих брифінгів також попереджали його про серйозність загрози.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти