Народ дуже наляканий: як лікують коронавірус в Італії

Український лікар, який відправився до Італії, поділився подробицями лікування страшної хвороби за кордоном.
коронавірус,пробірка
Лікар розповів, як лікують хворих коронавірусом в Італії / УНІАН

Китайський коронавірус стрімко наступає на Україну і забирає життя наших співгромадян. Керівник госпіталю МВС, один із членів делегації лікарів в Італії, Юрій Сак докладно розповів про способи лікування громадян від коронавірусу за кордоном

"Коли ми приїхали, то не побачили практично жодної людини на вулиці, тому що введені жорсткі правила карантину. Коли ми виходили з готелю, нас кілька разів зупиняла поліція і ми пояснювали, що ми лікарі з України. Тільки після цього нас супроводжували, або відпускали. Італійці дуже налякані тим, що вони мають велику захворюваність і смертність від коронавірусу", - розповів лікар, передає прес-служба МВС.

читайте такожВирвати жало у COVID-19: вчені анонсували протиотруту від коронавіруса

За словами медика, зараз навантаження на лікарів і медсестер є меншим. Ніхто з медпрацівників за час епідемії не звільнився і не перевівся до іншої медустанови.

Також керівник госпіталю МВС розповів, як потрапляють пацієнти до лікарні в Італії.

"Збирається анамнез, що хворого турбує, робиться електрокардіограма, забирається аналіз венозної та артеріальної крові, береться ПЛР-діагностика на наявність або відсутність коронавіруса", - розповів Сак.

Якщо у пацієнта позитивний результат на коронавірус, його переміщують до іншого відділення.

"Всі протоколи і схеми лікування - нам передають. Вони розуміють, чому ми тут. Я хотів би сказати нашим співвітчизникам, карантинні заходи - виправдані. В Італії, на жаль, вони були із запізненням, що дозволило дуже швидко поширитися цьому вірусу і призвело до великих втрат. Хочу побажати всім здоров'я і подякувати за підтримку. Ми скоро повернемося ", - сказав медик.

Раніше Главред писав, що коронавірус в Україні був діагностований вже у 2203 осіб і станом на 10 квітня загинуло 69 осіб. Медики стверджують, що специфічного лікування від COVID-19 на даний момент не існує, також і як препаратів, які могли б перемогти хворобу. Єдине, чим можна знизити ризик інфікування – це дотримання карантинних заходів, всіх приписів лікарів і правил гігієни.

Також нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко закликав українців сидіти вдома і заявив про перенесення поминальних днів.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти