"Засіяли" коронавірусом: експерт побачив "російський слід" в пандемії COVID-19

За версією Дениса Богуша, тепер РФ повинна зупинити пандемію.

Пандемія коронавірусу дуже вигідна Володимиру Путіну, вважає експерт / Reuters
Пандемія коронавірусу дуже вигідна Володимиру Путіну, вважає експерт / Reuters

У появі смертоносного китайського коронавірусу в світі, і в Україні зокрема, побачили "російський слід". За версією розробника методології комплексної оцінки російської пропаганди Дениса Богуша, COVID-19 був штучно створений в лабораторіях РФ, а кінцевою метою його поширення світом повинно було стати скасування антиросійських санкцій та утвердження авторитету господаря Кремля Володимира Путіна.

Звідки взявся коронавірус

Богуш припустив, що коронавірус міг бути розроблений в науковому центрі вірусології Вектор в наукограді Кольцово поблизу Новосибірська.

"Поширення вірусу COVID-2019 показує штучний характер створення цього вірусу, який не мутує в менш патогенну форму з часом і не знижує захворюваність з настанням теплої погоди", – йдеться в матеріалі, опублікованому на порталі Центр дослідження Росії.

Експерт вважає, що можливим початком поширення коронавірусу COVID-2019 як бактеріологічної зброї були Всесвітні військові ігри в жовтні 2019 року в китайському місті Ухань. На цих іграх були присутні команди різних країн світу, зокрема США і РФ. Богуш припустив, що перед початком бактеріологічної військової операції в РФ була розроблена вакцина на випадок епідемії на території РФ.

За змодельованим Богушем сценарієм, пандемія коронавірусу поширюється шаленими темпами. Причому під час епідемії в Китаї спеціальні диверсійні групи РФ розпочинають зараження та керування інтенсивністю розповсюдження в різних країнах. Згодом РФ допомагає різним країнам світу і першою нібито винаходить вакцину.

"Ця допомога після подолання пандемії коштує зняттям санкцій з РФ та відновленням авторитету РФ та В. Путіна особисто в світі. Можливо, і врученням Нобелевської премії за винайдення спеціальної вакцини, або щось типу того", – припустив експерт.

Коронавірус в Україні

COVID-19 з'явився в Україні в січні 2020 року також завдяки зусиллям керівництва Росії, вважає Богуш.

"Були помічені групи молодих жінок, юнаків, чоловіків, які з високою ймовірністю спецгрупами виконували "засів" вірусними штамами в різних регіонах України", - йдеться в матеріалі.

Далі за версією Богуша, щоби COVID-2019 поширився територією України, президент країни повинен був звернутися до українців, особливо із заражених країн, із закликом повертатися додому.

"При цьому халатно не перевіряли всіх спеціальними тестами, не направляли їх в обсервацію. З приблизно 8 тисяч українців, які повернулися з-за кордону, приблизно 5-7 тисяч повинні бути інфікованими, але без симптомів в інкубаційному періоді", - припустив експерт.

Ці люди повинні були рівномірно роз'їхатися по різних регіонах і забезпечити масове зараження коронавірусом.

Подібна ситуація з епідемією коронавірусу в Україні дуже вигідна для Кремля, вважає він. Яких цілей, за версією Богуша, таким чином міг би досягти Путін:

  • Легітимізація "ЛНР" і "ДНР", легітимізація анексії Криму, подача води в Крим. Усунення від влади Зеленського і його команди, перехід влади до команди Медведчука.
  • Успіх "Національної платформи примирення та єдності" з ОРДЛО при контролі РФ.
  • Підрив відносин США-Україна та Україна-МВФ. Фактична відмова від напрямку інтеграції ЄС та НАТО.
  • Вибори і перевибори (президент та Верховна рада).
  • Розв'язання "української проблеми" на міжнародному рівні, примирення з Росією і як результат – поступове зняття санкцій з РФ. Захоплення спецслужбами РФ влади в Україні.

Як повідомляв Главред, вчені провели дослідження і з'ясували, що коронавірус SARS-CoV-2, що викликає небезпечне захворювання COVID-19, має всі ознаки виникнення в природі, а не в лабораторії.

Дослідники порівняли генетичні дані SARS-CoV-2 з даними інших коронавірусів. В результаті вчені дійшли висновку, що новий вірус, імовірно, з'явився в результаті природного відбору, коли організми адаптуються до навколишнього середовища, щоби вижити.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти