У США зафіксовано перший випадок зараження тварини коронавірусом COVID-19

Тигриця Надя підхопила хворобу від доглядача зоопарку.

Тест на коронавірус у тигриці дав позитивний результат.
Тест на коронавірус у тигриці дав позитивний результат / Ілюстраційне фото pixaby

У США малайська тигриця на прізвисько Надя заразилася китайським коронавірусом COVID-19. Тест на коронавірус дав позитивний результат. Інцидент стався в зоопарку в Бронксі (Нью-Йорк).

За попередніми даними, тигрицю заразив коронавірусом доглядач, у якого на момент контакту з твариною не було симптомів хвороби. Про це повідомляє американське Товариство охорони природи (WCS).

На даний момент тигриця почувається не дуже добре – у неї спостерігається зниження апетиту і сухий кашель. До речі, схожі симптоми розвинулися ще в однієї тигриці, двох амурських тигрів і трьох африканських левів із зоопарку в Бронксі. Поки що їм не проводили тести на коронавірус, оскільки для цього потрібно робити наркоз.

Тепер всі мешканці зоопарку перебувають під контролем фахівців. В цілому, ветеринари називають стан тварин задовільним і запевняють, що незабаром вони підуть на поправку.

Нагадаємо, у китайському місті Ухань, який довгий час був епіцентром коронавірусу, вперше виявили зараження COVID-19 у тварин. Зокрема, працівники Уханьського інституту вірусології та Хуачжунського сільськогосподарського університету взяли зразки крові у ста бродячих і домашніх кішок, які живуть на території міста Ухань, і з'ясували, що приблизно 15% тварин заражені коронавірусом.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти