Коронавірус в Італії: вперше з початку епідемії з'явилися хороші новини

Лікарні нарешті змогли трохи "видихнути".

В Італії заражені коронавірусом майже 125 тисяч осіб / Фото Reuters
В Італії заражені коронавірусом майже 125 тисяч осіб / Фото Reuters

Вперше з початку епідемії смертоносного китайського коронавірусу COVID-19 в Італії зафіксували зменшення кількості пацієнтів у відділеннях інтенсивної терапії.

На даний момент в Італії в реанімаційних відділеннях знаходяться 3 994 заражених на коронавірус - це на 74 менше, ніж вчора, передає агентство ANSA.

"Це важлива новина, оскільки вона дозволяє нашим лікарням видихнути. Це відбулося вперше з моменту початку роботи в надзвичайних умовах", - заявив прес-секретар Служби цивільного захисту Анджело Борелі.

Станом на неділю, 5 квітня, Італія перебуває на третьому місці в світі за кількістю інфікованих COVID-19 після США та Іспанії. За даними Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Гопкінса, в Італії заражені на коронавірус 124 632 людини. Жертвами коронавірусу стали 15 362 людини, одужали - майже 21 тисяча осіб.

Коронавірус в Італії 5 квітня 2020 / gisanddata.maps.arcgis.com
Коронавірус в Італії 5 квітня 2020 / gisanddata.maps.arcgis.com

Нагадаємо, станом на 10:00 неділі, 5 квітня, коронавірус в Україні лабораторно підтверджено в 1 тисячі 251 людини, 32 інфікованих померли, а 25 осіб побороли хворобу. Більшість хворих – 74% – люди у віці від 30 до 69 років.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти