"Людина задихається": професор із США розповів, як настає смерть від коронавіруса

Вчений зазначив, що вірус проникає глибоко в легені.

коронавірус
Коронавірус вражає ціль - це легені людини / Фото: REUTERS

Професор молекулярної біології і біохімії Каліфорнійського університету в Ірвайні Майкл Бухмейер озвучив результати досліджень, які з'ясували, як людину вбиває інфекція коронавіруса Covid-19.

"Організму починає не вистачати кисню, і людина задихається. Цей процес дуже важко зупинити, якщо він почався. До того ж, це може відкрити ворота для вторинних бактеріальних інфекцій, як при грипі", - цитує фахівця журнал Forbes.

За словами фахівця, вірус проникає глибоко всередину легенів і вражає альвеоли – легеневі пухирці, в яких відбувається газообмін.

читайте такожКоронавірус: чи загрожує Україні сценарій Італії - прогноз лікаряВчений констатував, що хвороба протікає у важчій формі у літніх людей, оскільки з віком тканини легенів втрачають деякі функції.

"У тому ж Китаї дуже поширене куріння, і у великих містах високий рівень забруднення повітря. В легких людей осідає багато чужорідних частинок, легкі запалюються і це може підвищити схильність до тяжких вірусних і бактеріальних інфекцій. Очевидно, чим старша людина, тим гірше стан легенів в таких умовах. Інші чинники схильності – діабет, особливо 2-го типу, та інші супутні хвороби", – вважає Майкл Бухмейер.

Як раніше повідомлялося, у США медики виявляють у деяких важких пацієнтів з коронавірусом порушення роботи мозку, сплутаність свідомості, інсульти і судоми, причому дане спостереження підтверджують і колеги з інших країн, охоплених Covid-19.

Нагадаємо, реальне число хворих коронавірусом в світі набагато більше цифр, які озвучує офіційна статистка, заявила лікар-інфекціоніст Людмила Мухарська.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти