У Китаї після коронавіруса повернулися до поїдання кажанів

Продавці на ринках активно реалізують м'ясо.

У Китаї після коронавіруса повернулися до поїдання кажанів
Гурмани Китаю знову взялися за кажанів / Фото: Daily Mail

У Китаї після завершення карантину у зв'язку з епідемією коронавіруса почали працювати ринки, на яких відновився продаж кажанів для вживання в їжу.

Як повідомляє кореспондент газети Daily Mail, ринки в Гуйлінь і Дунгуань продовжують функціонувати, як ніби і не було епопеї з Сovid-19.

Закінчення карантину спровокувало масові міграції на ринку, їх відвідують тисячі людей, в тому числі купують м'ясо.

читайте також"Якщо закінчать жерти щурів і кажанів": Комаровський назвав терміни припинення коронавіруса"Меню як завжди традиційне: іржаві клітини з домашніми тваринами, калюжі крові на підлозі упереміш з викинутими там же нутрощами розділаних туш. Однією з коронних страв вважається традиційна "зігріваюча" зимова страва зі свіжого м'яса собак і кішок", - розповідає кореспондент видання.

В асортименті на ринках, стверджують очевидці, продаються і летючі миші, які дуже користуються попитом. Деяких це дивує, оскільки саме через такі страви, за версією епідеміологів, в Китаї стався спалах коронавіруса, який охопив і паралізував пандемією весь цивілізований світ.

Як раніше повідомлялося, у Китаї вперше зафіксовано смерть від хантавіруса, який передався людині від гризунів.

Нагадаємо, китайський коронавірус, який з грудня лютує в світі і вже забрав багато людських життів, може виживати на поверхнях до 17 днів.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти