Новий карантин для росіян: Путін звернувся до народу через коронавірус

Володимир Путін виступив з черговим зверненням до росіян через пандемію китайського коронавіруса.

Путін
Володимир Путін продовжив всеросійський коронавирусный карантин до 30 квітня / Reuters

Президент РФ Володимир Путін знову в екстреному порядку (із-за бурхливою пандемії китайського коронавіруса) звернувся до росіян.

В першу чергу глава країни оголосив про те, що у РФ продовжується режим неробочих днів - аж до 30 квітня.

"Що вважають принципово важливим? Нам вдається поки не допустити спалаху епідемії серед літнього населення. Але пік епідемії не пройдено, в тому числі і в нашій країні. Тому я прийняв рішення продовжити неробочі дні до кінця місяця, 30 квітня включно", - розповів Путін.

Крім того, за словами президента РФ, влада в регіонах отримає пакети повноважень щодо самостійного визначення рівня небезпеки і прийому потрібних заходів. Однак жорсткість обмежень зобов'язана прямо залежати від епідеміологічної ситуації.

Далі, за словами Путіна, чиновники, аптеки, підприємства з безперервним циклом виробництва, а також магазини і лікарні продовжать роботу у звичному режимі.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що китайський коронавірус Covid-19 був діагностований у Дениса Проценко - головного лікаря московської лікарні Комунарка, де лікуються в РФ всі хворі COVID-19. Він тиждень тому провів для президента Росії екскурсію по даній медустанові.

У середу, 1 квітня, з'ясувалося, що Володимир Путін відмовитися від рукостискань при особистих зустрічах і перейшов на віддалений формат роботи. Більше того, президент РФ почав використовувати антисептичний розчин.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти