Завдав у відповідь удар: у Китаї новий спалах захворювань і смертей від коронавіруса

Згідно з наявними даними, за останню добу у КНР, влада якої довго і успішно стримувала пандемію коронавіруса, стався новий спалах Covid-19.
Китай, коронавірус
У Китаї нові разі захворювання коронавірусом / Reuters

У Китайській Народній Республіці за середу, 1 квітня, офіційно підтвердили 1,6 тисячі нових випадків захворювання коронавіруса Covid-19.

Таку статистику озвучив на брифінгу в четвер, 2 квітня, головний санітарний лікар України та заступник глави МОЗ Віктор Ляшко. За його словами, від наслідків коронавіруса у Китаї померло семеро людей.

"На жаль, зареєстровано в Китаї за минулу добу 1,6 тисячі нових випадків коронавірусної хвороби. До цього Китаю вдавалося стримувати коронавірусну хворобу. Сьогодні вони офіційно повідомили про нові 1,6 тисячі випадків на добу. З них сім вже закінчилися летальним результатом", - заявив Ляшко.

Нагадаємо, в минулий вівторок, 30 березня, в Китаї не було зафіксовано ні одного летального випадку від коронавіруса або випадки захворювання COVID-19. Але вже наступного дня, 31 березня, у КНР медики підтвердили 79 випадків зараження, а також п'ять смертей від коронавіруса.


Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти