Коронавірус в Кремлі: Путін терміново здав тест на COVID-19

Володимир Путін самоізолювалося.

Володимир Путін в захисному костюмі
Володимир Путін в захисному костюмі / Скріншот

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков розповів про ситуацію яка склалася після того, як стало відомо, що Володимир Путін тісно поспілкувався з хворим коронавірусом головним лікарем лікарні Денисом Проценком.

За його словами, всі посадові особи, які разом з Путіним контактували з хворим коронавірусом Проценком, щодня здають тести на COVID-19.

Він уточнив, що серед них – сам Путін, віце-прем'єр Тетяна Голікова, глава МОЗ Михайло Мурашко, Пєсков, мер Москви Сергій Собянін.

"Справа в тому, що всі, хто разом з президентом був у Комунарці вони щодня тестуються на коронавірус, включаючи вашого покірного слугу (Пєскова). Природно, ми приймаємо заходи, відкидаємо якісь наради, все максимально намагаємося робити дистанційно", - сказав він.

Пєсков повідомив, що Путін в ці дні переніс роботу в онлайни та проводить наради дистанційно.

читайте такожПутін зник і в Росії почався страшний бардак

На питання, чи проходив Проценко попереднє тестування перед візитом Путіна в Комунарку, Пєсков відповів, що лікар "навіть не знав, що до нього їде президент".

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що у головного лікаря інфекційної лікарні в московському селищі Комунарка Дениса Проценка діагностували китайський коронавірус Covid-19 після того, як він поспілкувався з Путіним.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти