У Румунії на кордоні з Україною стався спалах коронавіруса

Чверть всіх зареєстрованих в країні випадків припадають на місто Сучава.
Росія, коронавірус
На кордоны з Україною з'явилася зона жорсткого карантину / РБК

Румунія посилила карантин на кордоні з Україною у зв'язку з масштабним спалахом інфікування коронавірусом Covid-19.

Як повідомляє Radio Romania, станом на 30 березня в Румунії виявлено 2019 випадків зараження коронавірусною інфекцією, з них понад 500 припадають на місто Сучава та прилеглі до нього села.

У лікарні Сучави коронавірусом заразилися дві третини всіх медиків. Понад 180 лікарів, медсестер та іншого персоналу заражені, що робить місто і його околиці найбільшим центром спалаху коронавіруса в країні.

читайте такожБЦЖ при коронавирусе: рятує щеплення від туберкульозу людей з Covid-19Неподалік від українсько-румунського кордону встановлені блокпости, в'їзди і виїзди із зони карантину охороняють військові, можна тільки перевезення сировини і товарів. З міста може виїхати тільки охорона, чиновники і працівники економічної сфери.

Глава МВС Румунії Марчел Вела стверджує, що місцеві жителі Сучави ставляться до карантину відповідально та дотримуються заходів безпеки. За його словами, рішення про посилення карантину було прийнято для того, щоб захистити жителів Сучави, регіону і всієї країни. Міністр запевняє, що влада усіляко підтримує місцевих жителів регіону, який виявився в зоні жорсткого карантину.

Нагадаємо, в Монастирісському районі Тернопільської області стався спалах захворювання коронавірусом Covid-19, оскільки в лікарнях медики спочатку використовували неправильний алгоритм прийому хворих, який був запроваджений Міністерством охорони здоров'я України.

Раніше в соціальній мережі Facebook адвокат Євгенія Закревська з посиланням на думки опитаних медиків опублікувала пост, що експрес-тести на коронавірус Covid-19, які були привезені в Україну на літаку з Китаю, неточні і "бачать" лише антитіла, які з'являються в організмі хворого тільки на п'ятий-шостий день після появи симптомів.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти