Коронавірус у світі 31 березня: уханьська зараза серйозно взялася за США і Канаду

Водночас у Китаї за минулу добу не зареєстровані нові смерті й зараження.

Коронавірус атакує США і Канаду / Фото: REUTERS
Коронавірус атакує США і Канаду / Фото: REUTERS

Уханський коронавірус залишив в спокої Китай і взявся за інші країни. Зокрема, ситуація погіршується в США і Канаді, а КНР залишилося вилікувати від "корони" близько трьох тисяч осіб.

Коронавірус в США 31 березня

За минулу добу в США підтвердили 20 353 нових випадки зараження коронавірусом COVID-19, померли за цей час 573 людини. Про це свідчать дані центру Джона Гопкінса, який регулярно оновлює статистику коронавірусу. Загальна кількість заражених китайським вірусом в США з початку пандемії становить 164 620 осіб, летальні випадки - 3170. Найбільше смертей зафіксували в Нью-Йорку - 914.

Коронавірус в США 31 березня / gisanddata.maps.arcgis.com
Коронавірус в США 31 березня / gisanddata.maps.arcgis.com

Тим часом глава Національного інституту алергічних та інфекційних захворювань Ентоні Фаучі прогнозує нову хвилю епідемії вже до осені 2020 року. Про це він заявив на брифінгу в Білому домі.

При цьому Фаучі вважає, що впродовж півроку американські медики зможуть вдосконалити свої можливості у боротьбі з вірусом. Зокрема, буде проведено низку тестувань нових ліків.

"Я припускаю, що це станеться. Але якщо ми повернемося до осені, то це буде зовсім інша гра", - сказав він.

Коронавірус в Канаді 31 березня

У Канаді кількість тих, хто заразився COVID-19, за добу збільшилася до 7448 осіб - це рекордний показник, оскільки число інфікованих зросла одразу майже на 1200 осіб. Як повідомили у МОЗ країни, найбільше число заражених зафіксовано в провінції Квебек - за минулу добу там ковід-19 підхопили 590 людей. Також значна кількість носіїв коронавіруса зафіксована в Онтаріо - 1 706, а також в Британській Колумбії - 960. При цьому в Онтаріо 431 хворий вже вилікувався, а в Британській Колумбії повністю одужали 48% всіх заражених.

З 15 січня, коли був зафіксований перший випадок зараження в країні, COVID-19 "розповзся" по 12 з 13-ти канадських регіонів. Тримається тільки арктична територія Нунавут. На даний момент в Канаді 89 хворих померли, 1 020 вилікувалися.

Прем'єр-міністр Джастін Трюдо не виключив, що в разі погіршення ситуації на боротьбу з пандемією можуть мобілізувати і військових.

Коронавірус в Канаді 31 березня / gisanddata.maps.arcgis.com
Коронавірус в Канаді 31 березня / gisanddata.maps.arcgis.com

Коронавірус в Китаї 31 березня

Тим часом в Китаї, з якого і почалася пандемія коронавірусу, за минулу добу не зафіксували жодного випадку смерті від COVID-19 і не виявили нових хворих. Вилікувалися від коронавірусної інфекції в Китаї 76 194 особи. За час поширення вірусу в країні зафіксували в цілому 82 240 випадків зараження, жертвами "корони" стали 3309 осіб. Таким чином, Китаю залишилося вилікувати близько 3 тисяч осіб за умови, що хвороба не буде поширюватися далі.

Коронавірус в Китаї 31 березня / gisanddata.maps.arcgis.com
Коронавірус в Китаї 31 березня / gisanddata.maps.arcgis.com

Як повідомляв Главред, станом на 10 ранку вівторка, 31 березня, в Україні підтверджені 549 випадків зараження COVID-19. Жертвами китайського вірусу стали 13 осіб. При цьому 8 осіб одужали, з них двоє дітей.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти