Коронавірус готує новий удар: з'явилися тривожні новини з Китаю

За останні сім днів у КНР стало відомо про понад 300 нових випадків коронавірусу в людей, які приїхали з-за кордону.

Китай, коронавірус
У Китаї знову зростає число заражених ковід-19 / Reuters

У Китаї знову зростає число заражених коронавірусом SARS-CoV-2, який викликає небезпечне захворювання COVID-19. У зв'язку з цим представник Національної комісії охорони здоров'я КНР Мі Фенґ попередив про можливість другої хвилі пандемії.

За остані сім днів Китай повідомив про 313 нових випадків коронавірусу в людей, які приїхали з-за кордону. Крім того відомо про шість підтверджених випадків внутрішньої передачі.

"У Китаї вже накопичено в цілому 693 випадки, що надходять з-за кордону, що означає, що імовірність нового витка інфекцій залишається відносно великою", - цитує Фенґа Reuters.

У суботу, 28 березня, в КНР було зареєстровано 45 нових випадків коронавірусу, 27 березня - 54 випадки. Варто зазначити, що всі нові випадки зараження крім одного були пов'язані з мандрівниками, які приїхали з-за кордону.

За даними Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Гопкінса, станом на 29 березня в Китаї були підтверджені понад 82 тисячі випадків зараження коронавірусом, померли понад 3 300 осіб.

Коронавірус готує новий удар: з'явилися тривожні новини з Китаю
gisanddata.maps.arcgis.com

Нагадаємо, раніше стало відомо, що з 25 березня, в китайській провінції Хубей, з якої і почалося поширення моторошного коронавірусу COVID-19, закінчиться карантин. Місцева влада зніме обмеження на виїзд з різних районів регіону. Мешканцям дозволять пересуватися зі спеціальним кодом, який створюється на телефоні та дає можливість контролювати стан здоров'я громадян. Перетинати кордон зможуть тільки люди із зеленим кодом. Для поїздки в інші провінції жителі Хубея повинні будуть пройти додатковий тест на коронавірус.

Також повідомлялося, що в Китаї дали старт, можливо, новій епідемії, ім'я якій – хантавірус. 24 березня видання Global Times написало, що житель провінції Юньнань помер в автобусі дорогою на роботу. У померлої людини взяли тест, який дав позитивний результат на хантавірус, інші 32 пасажири автобуса також пройшли перевірку, однак про ці результати поки нічого не відомо. Зараз всі вони перебувають під наглядом на карантині.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти