У Росії заявили про відкриття препарату для лікування коронавіруса

Ліки називаються Мефлохін.

коронавірус, легкі
У Росії представили препарат для лікування хворих з коронавірусом / Фото Twitter.com/ABC7HeatherGraf

У Росії заявили про розробку препарату, який має позитивний ефект при лікуванні коронавирусной інфекції Covid-19.

Як повідомляє Федеральне медико-біологічне агентство, російські вчені представили також схему лікування від цього захворювання.

Розробку здійснив російський науково-виробничий центр Фармзахист, ліки називаються Мефлохін. Випробування проведені на основі досвіду лікування хворих у Китаї і Франції.

Керівник ФМБА РФ Вероніка Скворцова повідомила, що препарат може блокувати "цитопатичний ефект коронавіруса в культурі клітин, а також перешкоджати активації запальної відповіді, викликаної вірусом".

"Препарат з високою селективністю блокує цитопатичний ефект коронавіруса в культурі клітин і перешкоджає її реплікації, а імуносупресивна дія мефлохіну перешкоджає активації запальної відповіді, викликаної вірусом. Додавання макролідних антибіотиків і синтетичних пеніцилінів не тільки перешкоджає формуванню вторинного бактеріально-вірусного синдрому, але і дозволяє підвищити концентрацію противірусного засобу у плазмі крові і легенях. Це забезпечить ефективне лікування пацієнтів з коронавірусною інфекцією різного ступеня тяжкості", — зазначила Скворцова.

Про масове застосування Мефлохіну та лікуванні хворих поки не повідомляється. Розробки пропонується включити в методичні рекомендації МОЗ РФ.

Нагадаємо, в США займаються пошуками ефективних препаратів для лікування небезпечного китайського коронавіруса COVID-19. Зокрема, в країні проведуть випробування на 1500 заражених. Їх будуть лікувати за допомогою антибіотика препарату азитроміцин і гідроксихлорохін, який використовується для лікування малярії, деяких видів артриту і червоного вовчака.

Раніше фахівець з інфекційних захворювань в лікарні імені Котуньо в Неаполі Вінченцо Монтесарчио повідомив, що в Італії досягли позитивного результату лікування хворих китайським коронавірусом Covid-19 за допомогою ліків Тоцилизумаб (Tocilizumab). Це препарат проти ревматоїдного артриту.

Реклама
Підтримайте Главред

Останні новини

Реклама
Реклама
Реклама
Ми використовуемо cookies
Прийняти